ZİNCİRLİKUYU KURYE TRAFİĞİ ASLA BİZİ ETKİLEMEZ

Avatar ileACİL KURYE

ZİNCİRLİKUYU KURYE TRAFİĞİ ASLA BİZİ ETKİLEMEZ

Zincirlikuyu Kurye Hizmetlerine başlamış bulunuyor.

Zincirlikuyu Kurye ile işe devam ediyoruz. İşleri alamıyorum yada şu saate kadar alamam de olsun bitsin. Ayıp değil mi? Yanınızda olmaya gayret ediyoruz.Daha sonra ise güzel çalışmalar ile sizlere hizmet vermeye devam ettik.  Balmumcu Bölgesi Bu semte gün içinde çok sıklıkla gideriz. Çünkü nereden nereye gideceğimiz zaman uğrak noktası olan bir semtimizdir. Yol üstünde bulunan bu semtimiz Barbaros Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. 

Gayrettepe ışıklardan yani Kışla önü dediğimiz göbekten başlar, burada eski Ntv binası vardı şimdi otel oldu işte buradan  büyük bir başlayarak Beşiktaş hizmetleri vardır. Özellikle bir adres sorulduğunda hiç aramadan direk sizlerden zaman kaybetmeden alabiliyoruz. Az ilerisi Beyoğlu , daha öncesi yani gerisi Şişli bölgesi, tam karşısı ise Beşiktaş İlçesine bağlı bölge ve hemen yanında ise Tem Otobanı geçmektedir. Fakat büyük bir alana sahip ve sitelerle dolu bir yer.  

Zincirlikuyu bölgede cadde üstünde bir çok uzun bina vardır.

En önemlisi Tower Binasıdır. İnşaat olarak tüm belediyelerden sonra gelen her türlü zorluk çıkartılan belediye anlayışı yüzünden işler gerilemiş ve düşmüştür. Yollar olarak en berbat yola sahip ilçedir. Eşya veya evrakların yerine ulaştırılması mümkün oluyor. Zincirlikuyu Motorlu Kurye ile uzun uğraş ve çabalardan sonra kurduğumuz bu yeni firmamızda Allah’tan sağlık, sıhhat ve hayırlı işler olmasını diliyoruz.

Paraya ihtiyaç artınca daha da çalışmak ve insanların aç gözlülüğü ve hırsı daha fazla artmaya başlamakta. İşte bu düzende insanlar harcamak için kazanıyor ve kazanmak için yaşıyorlar. Yaşadıkları hayatın ve menfaatlerinin kendilerini nereye doğru çektiklerini bir defa olsun düşünmüyorlar. Haberlerde duyuyoruz, eşinden boşanan eski kocaların çocukları önünde kadınları öldürmelerini, yada eski sevgililerini bıçaklamalarını.

Veya insanlar kendileri gördüğü halde müdahale etmiyor  izliyoruz.

Sokağın ortasında onlarca bıçak darbesi ile ölen kadın. Yazık değil mi neden öylece bakıyorsunuz. Ve hala sesi çıkmayan insanlar. Kadına şiddetin here türlüsüne karşıyız. Bizde Zincirlikuyu Motorlu Kurye elemanlar olarak tüm kadınlarımıza hayırlı ömürler diliyoruz. Bunu yapanların elleri kırılsın diyoruz. Kadınlarımız da lütfen dillerini tutsunlar ve onları kızdırmasınlar.Tabi ki bahsettiğim zamanlar yaklaşık 90 yılların ortaları.

O zamanlar İstanbul içinde ilk bu hizmeti yapmaya başlayan kişiler İstanbul içini bölgelere ayırmış ve sekiz bölge kabul etmişlerdi. Bu sekiz bölge dışında her bölgede ayrı olarak birde ekstra bölge semtleri belirlenmişti. Tüm bölgeler dahilinde ve içinde ekstra bölgelerden oluşan semtler bulunmaktaydı. İşte o zamanlar Maslak istikametinden başlayarak Sarıyer bölgesine kadar olan tüm semtler özel ücret eklenerek gidilen yerlerdendir. Bu yerler arasında burası da bulunmaktaydı.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI