RAMİ VE TOPÇULAR SEMTİ İŞ MERKEZİ OLARAK GELİŞMİŞ BİR ALAN

Avatar ileACİL KURYE

RAMİ VE TOPÇULAR SEMTİ İŞ MERKEZİ OLARAK GELİŞMİŞ BİR ALAN

Modern dünya işleri kolaylaştıran uygulamaları ile baş döndürücü gelişmelere imza atıyor.

Bu durum bireyleri olduğu kadar hatta onlardan daha fazla kurumsal firmaları etkiliyor. Rekabetin yerel, bölgesel ve ulusal olmaktan çıkıp küreselleştiği bir dünyada rakipleri arasında öne çıkmanın yolunu arayan firmaların önünde hız ve güven içinde müşteriye ulaşabilme sorunu bulunuyor.

Müşteriye doğrudan hizmet verdiği hususlarla ilgili olarak ya da düzenlemiş olduğu kampanya ya da organizasyonları duyurmak üzere ulaşmayı hedefleyen firmalar için Kurumsal Kurye hizmetleri büyük önem taşıyor.

Eyüp ilçesine bağlı Rami ve Topçular bölgesindeki hizmetlerimiz son hız devam ediyor.

Tarihe baktığımız zaman hep daha fazlasına sahip olma düşüncesi ve dünyayı yönetme isteğinden dolayı krallar, başkanlar yada adı her ne ise baştaki insanlar hiç yokken başka yerlere savaş açmışlar ve insanlık yok olmuştur.

Bir çok azgınlaşmış toplum ise Allah tarafından yok edilmiş tamamen ortadan kaldırılmıştır. Bazıları da defalarca uyarılmalarına rağmen, defalarca başlarına bir çok musibet gelmesine rağmen, peygamberler yollanmasına rağmen hala yapacaklarını yapıyorlar. Anlamıyorlar. İşte nefsini ilah edinmek.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI