MASLAK KURYE

Avatar ileACİL KURYE

MASLAK KURYE

MASLAK KURYE HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR

Maslak servisimiz artık başlamıştır. Maslak İlaç getirme 7/24 hizmet içindedir. Zaten Motosiklet satışları araçları geçmiş durumdadır. Buna binaen böyle artışlar olmasına rağmen sürücülerin motosiklet kültürü gelişeceğine üzülüyoruz ki daha fazla azalmaktadır. 

Ayrıca sende motora biniyorsun mutlaka, attığın yalan başına gelir ve o zaman gününü görürsün. Onun için yalan konuşmaya gerek yok. Çünkü Allah zaten biliyor ve görüyor her şeyi. Bize güvenen ve bize destek olan tüm müşterilerimize ve Sarıyer halkına burada kendilerine teşekkürü borç biliriz.

MASLAK İLAÇ SERVİSİ BÜYÜK HIZLA BAŞLADI

Maslak ve çevresinde acil ve ilaç  hizmetine başladık. Taşıma ücretimiz değişiyor. Hele bu metropol de insanlar motosikleti araçtan bile saymıyorlar ve ona göre araçlarını sürmeye devam ediyorlar. Buna yüzlerce binlerce örnek versek verebiliriz.

İnsanlar neden böyle davranıyor anlamış değiliz. Bahane hazırdır, en fazla kullanılan mazeret motorcu muzun lastiği patladı biraz geç kaldık kusura bakmayın. Yada müşteriyi en derinden vurmak için oldu.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI