KİLYOS KURYE KİMSENİN GİDEMEDİĞİ YERLERE GİTMEYE DEVAM EDİYOR

Avatar ileACİL KURYE

KİLYOS KURYE KİMSENİN GİDEMEDİĞİ YERLERE GİTMEYE DEVAM EDİYOR

Kilyos…Buralara Hiç Bir Firma Gidemiyor, Özellikle Gece

Evet, küçüklüğümüzün eğlence merkezlerinden ve gezmeye gittiğimiz yerlerinden bir tanesi de burasıdır. Bizler çocukken arkadaşlarla beraber bu bölgelere gider yüzer gezer gelirdik. Ne akıl vardı bizde aileden habersiz buralara gider kafamıza göre gezerdik. Ne günlerdi.

Allah tan bize bir şey olmadı. Şu anda kendimize şaşıyorum. Aklıma geldikçe nasıl böyle bir tehlikeli yere tek başlarımıza giderdik şaşıyorum. Şimdilerde çocuklarımıza böyle bir şey yapmasından çok korkuyorum. Fakat sanmıyorum ki onlar gitsin tek başlarına oraya.

Kilyos Bölgemiz Sarıyer Karadeniz Kıyısında Güzel Bir Yer 

Tabi ki şimdilerde büyüyüp gelişme göstermiş ve daha fazla bir kitleye ulaşmış bir olarak ortaya çıkmıştır burası. Eskisinden daha kalabalık olduğu bir kesin. O zaman oralarda fazla yerleşim alanları evleri marketler bulunmazdı. Genede vardır. Fazla ulaşım araçları yoktu. Şimdi hepsi var.

Ama yinede oralara gittiğimiz zaman korkardık. Akşam olmadan eve dönmeyi bilirdik. Çünkü saat altı gibi son vesaitler sona ererdi. Fakat genede karanlığa kalamazdık. Şimdilerde hala bilmiyorum saat kaça kadar araç var. 

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI