İSTİNYE KURYE

Avatar ileACİL KURYE

İSTİNYE KURYE

İSTİNYE ÇEVRESİNDE HİZMETİMİZ ÇALIŞIYOR

İstinye bölgesi biraz büyük ve birazcık ta olsa kalabalıktır. İstanbul un en gözde yerlerinden biridir. Özellikle sokak ve caddelerde ve özellikle otoban ve çevre yollarında makas atarak giden sürücülere kim olursa olsun kesinlikle karşıyız.

Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Şişli Arabalı Hizmeti, Şişli ve çevresinde motorlu elemanlarımızın alamayacağı büyük ebatta kargo ve paketleri teslim alıyoruz kendi aracımızla adresine teslim ediyoruz. 

İSTİNYE ACİL İLAÇ SERVİSİNE HALEN DEVAM.

Buralara çok yoğun bir şekilde çalışma yürütmekteyiz Çok çabuk ve acil olarak teslimat sunuyoruz.  Bizden bunu yapan çok az nadir motorcular vardır. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir.

Bu durumlardan bizlerde son derece rahatsız oluyoruz. İstinye kurye bölgesinde dışarı çıkamayan bütün müşterilerimize ve gece dahil olmak üzere, keyfine düşkün müşterilerimize ve ihtiyacı olan her kese acil ilaç servisi yapıyoruz. İstinye Expres Sistemi, Özellikle Şişli ilçesine bağlıdır.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

4 yorum

AYAZAĞA KURYE | ACİL İLAÇ KURYE | 0554 139 57 70Yayın tarihi4:53 pm - Nis 21, 2019

[…] Ayazağa Kurye olarak hizmetlerimiz sürüyor. Cendere bölgelerine yakinen hizmet. Tarihte yaşamış ve sonradan gün yüzüne çıkan bir toplum, örneği Lut Kavmi toplumu ve anlayışı oluşmaya başladı. Tarihte Lut toplumu vardır. Arkadaşlar bizimle beraber bize teslim ettiğiniz ve bir yere yollamak istediğiniz bu ürün veya yolladığınız emanet ne olursa olsun Allah izniyle sağ salim zararsız zamanında yerine teslim ediliyor.  […]

YENİKÖY KURYE | ACİL İLAÇ KURYE | 0554 139 57 70Yayın tarihi4:55 pm - Nis 21, 2019

[…] Yeniköy Kurye olarak tüm gücümüzle hizmet vermekteyiz. Yeniköy ve İstinye bölgesine büyük önem veriyoruz. Bölgedeki Çalışmalarımız Son Derece Yoğunlaşmıştır Bebek bölgesi iş potansiyeli olarak aslında daha fazla olması gereken yerlerin başında gelmesine rağmen buradaki iş ve dağıtım işleri daha azdır. Onların biraz daha cimri olduğunu görüyoruz. Çalışma alanımızın içine artık memnuniyetle  Motorlu Servisi Hizmetini de katmış bulunmaktayız. […]

Avatar

moto kuryeYayın tarihi10:24 am - Nis 27, 2019

Tebrik ediyorum sizi..
Moto Kurye, https://www.motokurye.org

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI