GÜNEŞLİ KURYE

Avatar ileACİL KURYE

GÜNEŞLİ KURYE

GÜNEŞLİ KURYE KALİTELİ ÇALIŞIYOR

Güneşli servisimiz  olarak sizlere Güneşli, Mahmutbey, İstoç, İkitelli, Bağcılar, Bağlar, Halkalı semtlerinde 7/24 hizmet veriyoruz. Sonuçta bizler de trafikte olan araçlardan hemde ilk önceliğe sahip geçiş hakkına sahip aracız. Çünkü en küçük motorlu araç olduğumuz için.

Esenler Motorlu Kurye Esenler İlçesi, Bayrampaşa. Zeytinburnu ve Güngören 

Genel olarak konut ve ikamet alanı olarak oturulan bir ilçedir. Bu ilçe İstanbul da Otogar olmasıyla tanınmıştır. Çünkü İstanbul bölgesindeki en büyük otogar Esenler ilçesi sınırları içerisindedir. Burası çok geniş ve büyük bir otogar olma özelliğindedir.  Bağcılar, İstoç ve Mahmut bey ilçeleri arasında kalan bir ilçedir.

GÜNEŞLİ BÖLGESİNDE YOLLARINIZ AÇIK

Bizimle beraber bildiğiniz tüm doğruları unutun. Artık biz geldik ve devir değişti. Yeni bir çalışma şekli ile karşınızdayız. Hazırız. İlaç servisi Olarak Sizlere Güneşli Bölgesinde Kaliteli, Güvenli Ve Ekonomik Hizmet Veriyoruz. Fakat maalesef insanlarımız öküz oldukları için hiç bir şeyin farkında ve bilincinde değiller. 

Güneşli Evren ve Bağlar mahallesi vardır. İstanbul un en gözde ilçelerinden biri haline gelen

Bağcılar yükselen değer haline gelmiştir. Burada arsa fiyatları çok yüksek oranda artmıştır. Bunun sebebi iki olaydır. Birincisi üçüncü hava alanı projesi hatta yapılmaya başlanmıştır. Burada yapılmıştır. İkinci unsur ise gene üçüncü köprü ve yolları bu bölgeden geçmiştir. Bu iki unsurdan dolayı burada arsa fiyatları arttı.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI