BALTALİMANI HİZMET VERDİĞİMİZ YERLERDEN BİR TANESİDİR

Avatar ileACİL KURYE

BALTALİMANI HİZMET VERDİĞİMİZ YERLERDEN BİR TANESİDİR

Baltalimanı Kurye içine gelecek ve buradan dışarı çıkacak işleri alıyoruz

Baltalimanı Kurye telaşlanmayın hemen bizi arayın yetiştirelim. Bilgisayar, hard disk, flash disk mi ofiste kaldı hemen bizi arayın. Yada hafıza kartınızı, fotoğraf makinesi  lap top mu unuttunuz ? Hızlı ve pratik olması sayesinde ulaşım amacı ile sorunsuzdur.

Baltalimanı hızlı kurye bu amaçla motosikletleri kullanarak sorunsuz taşıma gerçekleştirebilmektedir. İster belli bir saatte isterseniz de hemen teslim edilmesini istediğiniz şeyler için taşıma yapılmaktadır. Lütfen boş beleş boş yere aramayın. 

Tüm motosikletlilere her zaman kasklarını takmalarını tavsiye ediyoruz.

Baltalimanı Kurye, İstanbul Avrupa yakasında daha fazla bu iş kullanılır.  Fakat bölgesinin Anadolu yakasında ise daha az bu işi kullanan daha az vardır. Burayı üç bölgeye ayrılmışlardır. Ayrıca İstanbul’ un uç bölgelerindeki semtlerimizde gidemiyoruz.

Ve hangi bölgeye daha yakınsa o bölgenin sınırları içinde sayılıp ekstra  bölgeler sayılmış ve normal ücretin üstüne ekstra fiyat eklenmiştir olmaktadır. Kimse kimseyi üzmesin. Unutmayın sadece özel servis veriyoruz. Toplantıya sunum mu unuttunuz?

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI