BALMUMCU KURYE

Avatar ileACİL KURYE

BALMUMCU KURYE

BALMUMCU MOTO KURYE HİZMETLERİMİZ

Balmumcu servisi ile yeni bir döneme başlıyor. Uzak ve yakın semtlerine servisi başladı.  Çevre yoluna da uzun bir sınır olarak bağlantısı bulunur. Askeri sitesine komşudur. Burada Hizmet Verdiğimiz bölge ve Semtler, Şuanda Levent bölgesini içeren tüm mahallelerde hizmetimiz vardır.

Balmumcu Bölgesi Levent servisimiz faaliyete geçiyor.

Akatlar bölgesi, Ebulula Mardin Caddesi Çilekli Caddesi, Gazeteciler sitesi için hizmetimiz devreye giriyor. İç Levent, Hacı Adil Sokak, Levent Caddesi ve Karanfil Caddesi içinde İç levent hizmetimiz çalışıyor. Tüm bu bölgelerde bulunan elemanlarımız halen çalışmalarına devam ediyoruz.

BALMUMCU İLAÇ KURYESİ DE AÇILMIŞTIR

Beşiktaş ve Balmumcu bölgesinde her türlü evrak ve ilaç  servisimiz sürüyor. Acil durumlarda mutlaka bizi arayın.  Beşiktaş  ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur.  Böyle tam ortada kalmış gibidir. Güzel ve kaliteli işlerimiz buradan çıkar. 

Talatpaşa Caddesi, Ortabayır, Harmantepe, Yahya Kemal, Bacadibi bölgeleri için ise Gültepe hizmetimiz size hizmet veriyor.

İsmet İnönü caddesi ve çevre caddeleri için Çeliktepe Acil servisimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca Akarsu Caddesi ve çevresi için Emniyetevleri Caddesi, Sultan Selim Caddesi için Sanayi Mahallesi çalışmamız vardır. Gümüşhane Caddesi ve çevresi için Şirintepe bölgesinde hizmet veren elemanlarımız mevcuttur.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI