İSTANBUL İLAÇ KURYE

Avatar ileACİL KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

İstanbul içinde ilaç servisimiz başlamıştır. Kırsal Kesimlere teslimat yoktur.  Buraya bağlı ve burada hizmet vermek için gittiğimiz bölge olan bir çok hizmet alanlarımız ve hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır. Çünkü ne kadar motor bir tutku da olsa kimsenin kimsenin hakkına tecavüz etmeye asla hakkı yoktur.  Esentepe, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy semtlerinde ise gene büyük binalarla Avm ler bulunmaktadır. Diğer arka mahalleleri daha sakin bir yapıya sahiptir. 

İSTANBUL ACİL İLAÇ  İLE YANINIZDAYIZ

Eczane değiliz bize ilaç sormak için lütfen aramayın. Acil olarak  İhtiyaç durumunda mutlaka bize geri dönüş yapınız. için arayınız.  Fatih çalışmalarımız  olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim.  Sonuçta bu da bir ulaşım aracıdır. Ve eğlenecekse her kes bu işin pistleri falan var oralarda eğlensinler. Genel olarak iş sahası sanayi olarak değilde, Avm, mağaza sektörü olarak büyüyüp gelişmiştir. Şişli, Osmanbey bölgeleri daha çok tekstil mağazaları olarak hizmet vermektedir. 

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Avatar ileACİL KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

İstanbul içinde ilaç kurye servisimiz başlamıştır. Kırsal Kesimlere teslimat yoktur. Bölge İstanbul içinde ise her bölgeye hizmet maalesef yoktur. Çevre yolu üzerinde olan ilçelerden biridir. Tam karşı tarafına düşen bölgede Şişli İlçesi vardır. Buranın tam tersi istikametinde, Kağıthane ilçesi sınırı bulunur. Fatih sınırı epey bir uzundur. Diğer taraftan da Eyüp ilçesi ile sınırı vardır.

Çevre yoluna da uzun bir sınır olarak bağlantısı bulunur. Beşiktaş ile komşudur. Sarıyer ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur.  Böyle tam ortada kalmış gibidir. Buraya bağlı ve burada hizmet vermek için gittiğimiz bölge olan bir çok hizmet alanlarımız ve hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır, çalışmalarımız  olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim.

İSTANBUL ACİL İLAÇ KURYE İLE HEP YANINIZDAYIZ

Eczane değiliz bize ilaç sormak için lütfen aramayın. Acil olarak ihtiyaç için arayınız. İlk olarak Sarıyer ve Beşiktaş ilçesinde hizmet veren bir kurye kuruluşudur. Sadece İstanbul ve çevre semt ve mahalle ve caddelerde hizmet verir.İstanbul çalışmamız, hızlı ve çok seri hareket edip hemen teslimat esasına dayanan kalite ve seviyesi yüksek elemanlarla çalışan, yalansız, dolansız, şeffaf bir sistemi kendine prensip edinmiştir.

Burada görev yapan elemanlarımız yaklaşık yirmi yıldır buranın yerel halkından olup, güvenilir aramızda yaşayan insanlarımızdır. İş konusunda fizibilite ve uzun esnaf ziyaretleri ile sohbet ettik. Ayrıca büyük firmalarla toplantı yaptık ve fikir sorduk bilgilerine başvurduk arkadaşlar. Bizler burada acil özel ve tüzel olmak üzere sakin ama hızlı bir şekilde bu hizmetleri ile beraber sıra dışı bir çalışma yapmaktayız. 

SADECE İSTANBUL İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Bu yoğun mesai ve çalışmalardan sonra işe koyulduk. Bütün verileri topladık ve neticesinde burasının bu merkez olarak bu işi kaldırabilecek mi ve işlerimiz olacak mı diye düşündük, taşındık ve burada bizim bir kolumuz olan orta şekerli ikinci bir şube açmaya karar verdik. Açtığımız şubede hem elemanlarımız burada bekleyecek, insan olduklarını bilecekler. Bununla birlikte büyük nakliye araçları ile bunu yapmak daha büyük sorun demektir. 

Hemde onları en güzel ve en kısa bir zaman içinde olmak şartı ile hızlı bir şekilde çıkan işlerimize yönlendirmeyi düşündük. Hemde kış ortamında, yağmurda ve soğukta kurye arkadaşlarımızın kar, kış yağmur soğukta üşümemesi için bir yer hazırlayıp onlara burada beklemelerini sağladık. Onlara güzel bir mekan ve çay, çorba içme imkanı sağladık. İstanbul gibi kalabalık ve trafik yoğunluğu olan şehirlerde bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak büyük sorun oluşturur. 

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI