İSTANBUL İLAÇ KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

İstanbul içinde ilaç servisimiz başlamıştır. Kırsal Kesimlere teslimat yoktur. Bölge İstanbul içinde ise her bölgeye hizmet maalesef yoktur. Çevre yolu üzerinde olan ilçelerden biridir. Tam karşı tarafına düşen bölgede Şişli İlçesi vardır. Buranın tam tersi istikametinde, Kağıthane ilçesi sınırı bulunur. Fatih sınırı epey bir uzundur. Diğer taraftan da Eyüp ilçesi ile sınırı vardır. Çevre yoluna da uzun bir sınır olarak bağlantısı bulunur. Beşiktaş ile komşudur. Sarıyer ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur.  Böyle tam ortada kalmış gibidir. Buraya bağlı ve burada hizmet vermek için gittiğimiz bölge olan bir çok hizmet alanlarımız ve hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır, çalışmalarımız  olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim.

İSTANBUL ACİL İLE HEP YANINIZDAYIZ.

Eczane değiliz bize ilaç sormak için lütfen aramayın. Acil olarak  İhtiyaç için arayınız. İlk olarak Sarıyer ve Beşiktaş ilçesinde hizmet veren bir kurye kuruluşudur. Sadece Bakırköy ve çevre semt ve mahalle ve caddelerde hizmet verir. Bakırköy Çalışmamız, hızlı ve çok seri hareket edip hemen teslimat esasına dayanan kalite ve seviyesi yüksek elemanlarla çalışan, yalansız, dolansız, şeffaf bir sistemi kendine prensip edinmiştir. Burada görev yapan elemanlarımız yaklaşık yirmi yıldır buranın yerel halkından olup, güvenilir aramızda yaşayan insanlarımızdır. İş konusunda fizibilite ve uzun esnaf ziyaretleri ile sohbet ettik. Ayrıca büyük firmalarla toplantı yaptık ve fikir sorduk bilgilerine başvurduk arkadaşlar.

SADECE İSTANBUL İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Bu yoğun mesai ve çalışmalardan sonra işe koyulduk. Bütün verileri topladık ve neticesinde burasının bu merkez olarak bu işi kaldırabilecek mi ve işlerimiz olacak mı diye düşündük, taşındık ve burada bizim bir kolumuz olan orta şekerli ikinci bir şube açmaya karar verdik. Açtığımız şubede hem elemanlarımız burada bekleyecek, insan olduklarını bilecekler. Hemde onları en güzel ve en kısa bir zaman içinde olmak şartı ile hızlı bir şekilde çıkan işlerimize yönlendirmeyi düşündük. Hemde kış ortamında, yağmurda ve soğukta kurye arkadaşlarımızın kar, kış yağmur soğukta üşümemesi için bir yer hazırlayıp onlara burada beklemelerini sağladık. Onlara güzel bir mekan ve çay, çorba içme imkanı sağladık.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI