İLAÇ KURYE

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

Değerli arkadaşlar ilaç kurye servisimiz açıldı. Sadece sizlere özel durumlarda İstanbul içinde hizmet veriyoruz. İstanbul dışında çalışmalarımız yoktur. Eczane değiliz. İlaç deposu değiliz. Sadece insanlara yardımcı olmak babında çalışma gösteriyoruz. Zor durumda olan insanlara yardım etmek bizim doğamızda vardır. Bu iş için sadece taşıma ücreti alıyoruz. İlaç Servisimiz İstanbul içi İlaç taşıma servisidir. Eczane değiliz, İlaç deposu değiliz, İlaç firması değiliz. 

İLAÇ KURYE SERVİSİ ÜCRETLİDİR

Sadece İlaç taşıyoruz. Aracılık yapıyoruz. Sizin yerinize bizler  ilaçları alıyoruz. Eczanelerden ve Nöbetçi eczanelerden ilaç alıyoruz. Bölge İstanbul şehri içinde  bölgesi İçeride araya sıkışmış vaziyette olan ilçelerdendir. Geniş bir alana sahip olmadığı için be fazla sanayi alanına sahip olmadığı için ev ve konutların ve yerleşim merkezlerinin olduğu ilçelerin başında gelmektedir. Buralarda sizlere kolaylık sağlamak için biraz daha uygun olarak varlık gösteriyoruz.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE HİZMETİ VERİYORUZ

İlaç Kurye servisimiz İstanbul içi taşıma servisidir. Eczane değiliz, İlaç deposu değiliz, İlaç firması değiliz. Tüm İstanbul ilçesinde hizmet vermekte olan hizmetine denir. Çalışmalarda aksaklıklar olmasına rağmen düzenlemeler yapılmaktadır. Çünkü onlar eczane ve markete uzaklar.

Küçüklüğümüzden beridir İstanbul içinde gezer gider buralarda takılır, ormanlarında piknikler yapardık. Çocukluğumuz buralarda geçmesine rağmen buradaki hevesimiz hala geçmemiştir. İstanbul ormanları İstanbul un en temiz ormanları arasındadır. İşte bu özel site ve yere bir çok defa gittik. 

GÜZEL İŞLER VE HİZMET YAPIYORUZ

Küçükken itibaren o yaşlarımızda buralarda insanlara motorla hep yardım ederdik. Şimdi büyüdük gen ediyoruz. Tabi şimdi para kazanarak yapıyoruz o başka. İmkanlarımız dahilinde küçük büyük demeden her türlü yardıma koşuyoruz. Bundan dolayı rekabet değil kıskançlık oluyor. Bizde ne edelim işimize bakıyoruz

Bunlara özellikle Sarıyer çevresinde ve ormanların içindeki sitelere  gider buralarda ilaç siparişi teslim ediyoruz. Bu iş ile ilgili bazen aramızda yarışlar yapıyoruz diğer firmalar ile yarış. Bu işin ilk duayenlerinden olduğumuz için hep bizi kıskanırlar. Bizde ne olursa olsun işimize bakıyoruz.

İLAÇ KURYE SERVİSİMİZ ÜCRETLİ BİR SERVİSTİR

Sadece ilaç kurye olarak istediğinizi size getiriyoruz. Sizin yerinize bizler ilaçları alınacak yerlerden biz teslim alıyoruz. Eczanelerden ve nöbetçi eczanelerden istenilen reçetesiz ilaç siparişini alıyoruz. Bu çalışma alanımızı genişlettikten sonra  güçlü bir karakter ile beraber tüm İstanbul’da varız.

ilçesinde oluşturduğumuz bize ait olan küçük firmalarımızda bulunmaktadır. Bu firmalarımız bizim küçük temsilciliklerimiz gibi de görebilirsiniz. Bu toplanma yeri yada buluşma yeri olarak ta adlandırılan özel yerlerimiz bizim için çok öneme sahiptir. İşte biz böyle iyi ve sağlam çalışıyoruz.

SADECE İSTANBUL İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

İstanbul içinde genellikle Beşiktaş içinde, Taksim bölgesi, Nişantaşı bölgesi, Teşvikiye bölgesi.  Beyoğlu, Sarıyer, Kağıthane ilçeleri ve çevresinde genel hizmet vardır. Buralara da hizmetimizi ve kalitemizi götürüyoruz. Onları da bizim hizmetimizden mahrum bırakmıyoruz.  7/24 süren hizmetinizdeyiz.

Evet bundan böyle sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve ayağınıza kadar getirecektir. Bizden özellikle gün içi acil işlerinizde ve acil olmayan işlerinizde hizmet alabilirsiniz. Bu yönde en çabuk bir biçimde hizmet vermeye hazırız. Aynı zamanda biz kurye firmasıyız. Bizi 7/24 arayın.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI