İLAÇ KURYE VARKEN BAŞKA YERİ ARAMAYIN

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE VARKEN BAŞKA YERİ ARAMAYIN

İLAÇ KURYE SERVİSİMİZ VARKEN LÜTFEN BAŞKA YERLERLE ZAMAN KAYBETMEYİN

Değerli zamanınızı boşa harcamayın. Çünkü sektör içinde bu işi yapan firmalar içinde ilk bu beş başlayan ve ilk önce ilaç taşıması yapan firmayız. Bu konuda bilgili ve tecrübe sahibi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Başka yerleri arayarak boşa vakit kaybetmeyin hemen bizi arayın.  

Karadeniz Kıyısında Bir Yer Evet burası

Karadeniz kıyısında bir yer desek herkesin aklına Karadeniz bölgesi gelmektedir. Fakat çoğu insan Sarıyer bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin Karadeniz kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer İlçesinin Karadeniz Kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı bölgesi. 

İLAÇ SERVİSİ İLE YAZDIĞIMIZ YAZI MAKALELER OTUZU GEÇTİ FAKAT HALA AYNI ALT SIRADAYIZ 

Bazen bu gogle arama motorunu fazla anlamıyoruz. Bir sürü makale ve yeni yazı eklediğimiz halde hala aşağılarda bizi çıkarmıyor. Bunun nedenini anlamıyoruz. Bazı kelimelerde birinci sırada olurken bazı önemli kelimelerde mesela ilaç kelimesinde hala ilk yüz içinde sonlardayız.  

Çalışma Alanlarımız İstanbul bölgesi ile saçmalıklar olmuştur.

Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen ilçe yapılmamıştır. İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler bilerek yapılmaktadır. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. İnsanların halkın yararına değilde

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI