HASTAYA YOLCUYA YOLDA KALANA İLAÇ KURYE

Avatar ileACİL KURYE

HASTAYA YOLCUYA YOLDA KALANA İLAÇ KURYE

HERKESE İLAÇ HİZMETİ, HERKES TANIŞSIN DİYE YÜZDE ELLİ İNDİRİM GELİN BUYURUN

Normal şartlar altında sistemimiz ücretli bir servis olup ayrıca özel hizmet verdiği için biraz sizlere pahallı gelmiş olabilir. Aslında şöyle bir bakıldığında bir gece eğlenmeye çıkan insanlarımız bir sürü para harcıyor, ona buna hava olsun ama desinler diye de bir sürü bahşiş bırakıyor. Sağlık işine geldiği zaman bence o kadar pahallı değil. Değerli arkadaşlar, çalışmaya başladığımız tüm zamandan itibaren her an çalışma aşkımızdan bir şey kaybetmedik. Böylece gece gündüz ne vakit olursa çalıştık ve çabaladık. İlaç Kurye ile devam.

Tüm İstanbul olarak, tüm Sarıyer ilçelerinde ve Şişli ilçesinde hizmet başlanmıştır. Tüm bölge içinde bulunan ilçeler aslında İstanbul iline bağlıdır. Fakat çoğu kimse İstanbul iline bağlı zanneder. Fakat ne kadar Büyük şehir iline bağlı olsa da İstanbul dan daha çok hizmet ve destek alır. Bütün altyapısını falan İstanbul sağlar. Nasıl olursa olsun biz buralardayız. Her ne olursa olsun sizin yanınızda olarak var olduk. Zor anlarda gene size destek veriyoruz. Fakat bizi pahallı bulmayın. Çünkü biz özel olarak hizmet veren bir motorlu kurye servisiyiz.

İLAÇ EVET NE DEMİŞTİK ASLINDA O KADAR PAHALLI BİR HİZMET DEĞİL AMA İNSANLAR BİRAZ ANLAYIŞSIZ.

Evet sizin için kısa süreliğine yüzde elli indirim imkanı sağlıyoruz. Kim bu makalemizi okuyup ta bize dönerse bizde o müşteriye normal fiyatlarımızdan, fiyatı yüksek göstermeden yüzde elli indirim sağlıyoruz. Yani 100 liralık olan bir ücreti sadece 50 liraya getireceğiz. Lütfen gece yarısı üç kuruşa ilaç parasına ilaç getirilmez. Yani arkadaşlar birde sormayın getirme ücreti var mı diye? Gerçekten tuhaf bir soru. Biraz akıllı olursanız seviniriz. Özellikle öğrenciler. Bazen arayıp ilaç soruyorlar ücretli deyince saçmalık deyip kapatıyorlar.

Hizmet verdiğimiz bölgelerin başında bir çok yer gelir. Fakat en başlarda olan, Beyoğlu, Unkapanı, Eminönü, Sirkeci, Tahtakale, Mahmutpaşa, Sultanahmet, Cağloğlu, Gülhane, Sarayburnu, İmç blokları, Perşembe Pazarı, Bankalar Caddesi, Galata, Kuledibi, Galatasaray, Tepebaşı, Şişhane, Tophane, Salıpazarı ve Cihangir bölgeleri ve bu bölgeler arasında kalan tüm mahalle semtlerde hizmetimiz vardır. Burası son zamanlarda biraz eğlence merkezi olmuştur. Allah’ın izni ve sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam edeceğiz. Fakat bizi üzmeyin bizde sizi üzmeyiz. 

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI