İLAÇ KURYE GECELERİDE ÇALIŞIYOR

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE GECELERİDE ÇALIŞIYOR

İLAÇ KURYE HİZMETİMİZ AKŞAM OLUNCA GENE SİZLERLE

Evet aynen doğru duydunuz. Hizmetimiz özellikle akşam olunca gece  olarak hizmetinize devam etmektedir.  Tutamayacağımız sözü vermekten ar duyuyoruz. Bundan dolayı ilk etapta başarısız olduğumuz gözükse de uzun vadede kazanıyoruz. Bebek  Çalışmalarımız Bebek bölgesinde hizmetimiz sahil kesminde Cevdetpaşa Caddesi üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Buradan İnşirah sokaktan başlayarak Etiler tarafına çıkan yokuş üzerinde ve ilerde eski Bp nin olduğu sokaktan Arnavutköy tarafına çıkan sokaktan başlayarak tüm Bebek semtine hizmetimiz devam etmektedir. Bebek merkez kalabalık ve yoğun trafik olduğu için buralara da biraz gecikme olmaktadır. 

FİRMAMIZ GECE İLAÇ HİZMETİMİZ 7/24 HİZMETE HAZIRDIR.

Yalnız bir hususu söylemekte fayda vardır. Gece ilaç  servisimiz normal gündüz servisten iki katı daha fazladır. Müşterilerimiz bizlere geri dönmeye başlıyorlar. Tüm İlçesinde bir çok görev  olarak yaptığımız işler vardır. Ortaköy  Prensiplerimiz Bu bölgede motosiklet sürmek gerçekten çok zor.

Bir dakika içinde insan üç tane kaza oldu mu? Hemde ufak kaza değil. Birincisi Çırağan tarafında tam ön bölümdeki Caddesinden Ortaköy istikametine doğru ilerlerken, hemde hızımız 70-80 iken bir metre önümdeki adam aniden sola kırıyor karşı şeride ve geri dönmek için manevra yapmaya çalışacak ve beni gördüğü halde bildiği çekinmedi yola girdi adi insan. 

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI