İLAÇ KURYE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

İLAÇ KURYE GİDEREK TÜM İSTANBUL’DA FAALİYETE GEÇİYOR BEKLEYİN VE GÖRÜN

Bilindiği gibi bir çok ilçe, şehir ve mahallelerde ilaç eve getirme olarak hizmet veremediğimizden yakınmıştık. Bizler sanki cep telefonları operatörleri gibi, git gide kapsama alanlarımızı yani çalıştığımız bölge ve alanları daha da geliştirmeye büyütmeye devam ediyoruz.

Bizler bir çok ilçeyi çalışma alanlarımızın içine soktuk.

Etiler Bölgesi Burası İstanbul, Beşiktaş İlçesine bağlı elit semtlerden bir tanesi olmaktadır. Levent, Bebek, Arnavutköy, Ulus, Zincirlikuyu ve Büyükdere Caddesi arasında kalan bir bölgedir. Etiler semtinde bir çok irili ufaklı siteler mevcuttur, Maya sitesi gibi, Seramik sitesi gibi. Burası yaklaşık olarak Nisbetiye Caddesi üzerinden Cengiz Topel Caddesine kadar uzanmaktadır. 

İLAÇ KURYE TAŞIMA HİZMETİ İLE VARILACAK EN GÜZEL ŞEY TATLI BİR RÜYA OLUR

Çünkü insan ağrılarının ve sızılarının olduğu bir sırada bir ilaç içtiği zaman bu acılar dinmeye başlamaktadır. Bundan dolayı da acısı olmayan insanlar rahat bir uyku çekerler ve tatlı bir rüyaya dalarlar. Neden? Çünkü bedenleri rahatlamıştır. İşte o ilacı bizler temin ediyoruz ve eve kadar bizler getiriyoruz.

Fakat bu kesim genele lüks araba kullanırlar.

Ulus Kurye bölgesinde biraz zengin kesim oturur.  Bu araba kullanırken genellikle ne trafik işaretlerine uyarlar nede başka sürücüleri takarlar. Genellikle bu tür insanlar ehliyetlerini yada başka diğer bu tür aldıkları şeyleri emek harcamadan aldıkları için özellikle bu tür ehliyet ruhsat falan durumlarında. Sürücü kurslarına da gittiklerine pek inanmıyorum.

Yazar hakkında

Avatar

ACİL KURYE administrator

ilaç kurye, acil ilaç kurye, alo ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI