İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE, KURYE İLAÇ,

İLAÇ KURYE, KURYE İLAÇ,

İLAÇ KURYE HİZMETİ VERİYORUZ

Servisimiz İstanbul içi taşıma servisidir. Eczane değiliz, İlaç deposu değiliz, İlaç firması değiliz. Tüm İstanbul ilçesinde hizmet vermekte olan hizmetine denir. Çalışmalarda aksaklıklar olmasına rağmen düzenlemeler yapılmaktadır. Küçüklüğümüzden beridir İstanbul içinde gezer gider buralarda takılır, ormanlarında piknikler yapardık. Çocukluğumuz buralarda geçmesine rağmen buradaki hevesimiz hala geçmemiştir. Sarıyer ormanları İstanbul un en temiz ormanları arasındadır. İte bu özel site ve yere bir çok defa gittik. Çünkü onlar eczane ve markete uzaklar.

GÜZEL İŞLER VE HİZMET YAPIYORUZ

Küçükken itibaren o yaşlarımızda buralarda insanlara motorla hep yardım ederdik. Şimdi büyüdük gen ediyoruz. Tabi şimdi para kazanarak yapıyoruz o başka. İmkanlarımız dahilinde küçük büyük demeden her türlü yardıma koşuyoruz.  Bunlara özellikle Sarıyer çevresinde ve ormanların içindeki sitelere  gider buralarda ilaç siparişi teslim ediyoruz. Bu iş ile ilgili bazen aramızda yarışlar yapıyoruz diğer firmalar ile yarış.  Bu işin ilk duayenlerinden olduğumuz için hep bizi kıskanırlar. Bundan dolayı rekabet değil kıskançlık oluyor. Bizde ne edelim işimize bakıyoruz.

SERVİSİMİZ ÜCRETLİ BİR SERVİSTİR

Sadece ilaç olarak istediğinizi size getiriyoruz. Sizin yerinize bizler ilaçları alınacak yerlerden biz teslim alıyoruz. Eczanelerden ve nöbetçi eczanelerden istenilen reçetesiz ilaç siparişini alıyoruz. Bu çalışma alanımızı genişlettikten sonra  güçlü bir karakter ile beraber tüm İstanbul ilçesinde oluşturduğumuz bize ait olan küçük firmalarımızda bulunmaktadır. Bu firmalarımız bizim küçük temsilciliklerimiz gibi de görebilirsiniz. Bu toplanma yeri yada buluşma yeri olarak ta adlandırılan özel yerlerimiz bizim için çok öneme sahiptir. İşte biz böyle iyi ve sağlam çalışıyoruz.

İSTANBUL İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

İstanbul içinde genellikle Beşiktaş içinde, Taksim bölgesi, Nişantaşı bölgesi, Teşvikiye bölgesi.  Beyoğlu, Sarıyer, Kağıthane ilçeleri ve çevresinde genel hizmet vardır. Buralara da hizmetimizi ve kalitemizi götürüyoruz. Onları da bizim hizmetimizden mahrum bırakmıyoruz.  7/24 süren hizmetimiz bundan böyle sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve ayağınıza kadar getirecektir. Bizden özellikle gün içi acil işlerinizde ve acil olmayan işlerinizde hizmet alabilirsiniz. Bu yönde en çabuk bir biçimde hizmet vermeye hazırız. Aynı zamanda biz kurye firmasıyız. Bizi 7/24 arayın.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI