HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz İle Firmamız Sağlık Konusunda Her Türlü İlaç Ve Tıbbı Malzeme Taşır 

Hizmetlerimiz sağlık her şeyin başında gelir. Sağlık problemleri olan kişiler için bunların etkilerinin azaltılması amacı ile sürekli olarak ilaç kullanıldığı bilinir. İlaçları satın almak ve sürekli eksiksiz olarak bulundurmak çok fazla çaba gerektirmektedir.

Bu gibi durumlar için acil servis hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. İlaçlarınızın taşınması gereken yerlere tam zamanında taşıma gerçekleştirilmektedir. İstanbul acil servisi bu taşıma işlemlerinde en hızlı taşıma işlemini yapabilmek için motosiklet ile taşıma yapmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında sadece ilaç değil her türlü acil motorlu kurye servis vardır

Motosikletlerin diğer araçlara göre sahip olduğu avantaj ile hızlı ve etkili taşıma yaptığı bilinmektedir. Trafik sorunu olan İstanbul gibi şehirlerde motosiklet bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak için en etkili çözümler arasında yer alır.

Trafik tıkalı olsa bile motosikletler küçük yapıları ile diğer araçların arasından geçerek yoluna devam etmekte ve gideceği yere zamanında ulaşmaktadır.  Her açıdan sizin için yararlı olan bu servisleri lütfen yanlış anlamayın ve yanlış kullanmayın.

Sağladığımız tüm hizmetler resmi ve yasal olarak sürdürülen servisleridir

İstanbul’un her semtine ve ilçesine yayılmış olan ekiplerimiz sizlerden gelen sipariş itibari ile adresinize yönlendirilir.. Gönderiler ve siparişler İstanbul içi yakın mesafede 45 dakikada kapınıza gelirken uzun mesafede 60 dakika içinde adresinize gelir.

Hizmetlerimiz kaç dakika sürüyor?

Tüm motorcular tarafından alınacak yerden alınır ve yerine adresine ulaştırılır. Sizin bizimle gönderi teslim ettiğinizden önce bizi arayıp adresinizi tam olarak yazarsanız gecikme yaşanmamasını sağlarsınız. Her türlü teslimde size telefonla bilgi verilir

Verdiğimiz hizmetlerimiz hepsi İstanbul içinde geçerli hizmetlerdir

Şirket çalışanlarımızın taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve tüm gönderiler için arabalı hizmeti vermekteyiz. İstenildiği taktirde en uygun araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gönderileri bir adresten diğer adrese arabalı sistemimiz ile taşımaktayız.

Araçlı kurye hizmetimiz vardır

Arabalı kurye fiyat tarifesi normal taşınan paket tarifesinden yani fiyatının 4 katı daha fazladır. Bu açıdan lütfen böyle bir işiniz olursa vermeden önce bizler mutlaka çağrı merkezimizden fiyat bilgisi sorunuz.

Her verdiğiniz siparişlerde ücret olarak sadece motorlu taşıma ücreti alınır

Taşınacak olan şeyin özellikleri, nereden teslim alınıp nereye teslim edileceği ve teslim alma, teslim etme saatlerini bilgi olarak bırakarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Talebinize uygun olarak motorlu kurye çalışanları gecikmesiz çalışıyor.

Tüm siparişleriniz de gizlilik esastır.

Sağlam, güvenli ve gizli şekilde teslim alma ve teslim etme işlemlerini gerçekleştirecektir. İlaç ve benzeri önemli şeyler için gecikmesiz şekilde teslimat yapılacaktır. Her türlü sorun ve sıkıntılarınız için rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI