HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA BİLGİLER

Değerli dostlar bizler hiç bir şekilde bir eczane ile, bir ilaç deposu ile, bir ilaç firması ile hiç bir alakamız yoktur. Bizler motorlu firmasıyız. Sadece yasak olmayan ve reçetesiz satılan ilaçlarla ilgili sipariş geldiği zaman eczanelerden gidip alıyoruz, parasını veriyoruz, ve ilaç ücreti aynı kalmak şartıyla kurye ücretini alıyoruz. Sadece taşıma ücretinin faturasını kesip size veriyoruz. Ve ilacın fişinin de alıp gene size veriyoruz. Özellikle öğrencilere lütfen biz servis yapıyoruz pahallı ise çıkın evden kendiniz alınız.

FİRMAMIZ HAKKINDA

İlaçlarla ilgili hiç bir fikrimiz, bilgimiz yoktur. Bize ilaçlar ile ilgili bir şey sormayın. Ayrıca beş liralık ağrı kesici de veya üç kuruşluk ilaç bedavaya da kapınıza gelmez, saçma sapan arayıp ta insanın canını sıkmayın. Hiç aklınız almıyor mu 5 liralık bir ürünü sadece beş liraya alarak ta kapınıza kadar gelsin. Bunu anlamayan hala salaklar var. Birde gece yarısı arıyorlar bide ben öyle sandım diyorlar. Ücretimiz gece 12 den sonra üç katıdır en az 100 liradan başlamaktadır. Gündüz ise mesafeye göre 50 liradan başlamaktadır.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Yeni hizmetimiz olan gece kurye servisimiz artık ilaç gibi sağlık gereçlerinin temininde de kullanılmaya başlanmıştır. Teslim edilmesi gereken belge ya da posta gibi taşınabilir malları yerine ulaştıran motorlu kurye servisimiz ile artık ihtiyaç duyulan ilaç ve benzeri sağlık materyallerine ulaşmak artık kolaylaşıyor. Gece kurye servisimiz mesai saatlerinden sonra çalışmaya başlamaktadır ve bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar hizmetinizdedir. Bu sayede gece geç vakitlerde olsa bile ihtiyaç duyulan kurye hizmeti karşılanabilmektedir.

ÇALIŞMA POTANSİYELİMİZ

Bu hizmetimizin yeni kullanım alanlarından biri de ilaç ya da bir başka medikal eşyanın temin edilmesidir. Böylece artık insanlar gece nöbetçi eczane arama zorluğu ile karşı karşıya kalmayacaklardır. Evet sizin için çalışıyoruz desek yalan olmaz. Birde tabi devlet için. Artık yedi gün yirmi dört saat eczanelere ve ilaçlara erişiminizi sağlıyoruz. Deneyimli kurye ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bu arada bazı müşterilerimiz bizi ilaç deposu zannederek şu var mı bu var mı? diye soruyorlar. Yapmayın ne olursunuz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI