Etiket arşivi TAKSİM KURYE

Avatar ileACİL KURYE

TAKSİM KURYE

BEYOĞLU VE TAKSİM BÖLGESİNDEKİ HİZMETLERİMİZ GERİ DÖNÜYOR

Büyük bir hizmet alanına sahip bu bölgenin en fazla değer kazanan semtinde büyümeye devam. Burada en fazla gittiğimiz yerler ise, Merter Keresteciler sitesi, Tekstilcilerin bulunduğu cadde ve narin sokak,Fatih Caddesi, Güngören Köy içi bölgesidir. 

Bunun sebebi ise kış aylarında buraya ziyaretin çok az olmasından kaynaklanmaktadır. Evet burası Sarıyer ilçesinin diğer semtlerine nazaran merkezden daha uzak bir yere sahiptir. Tahminen merkezden bir yirmi kilometre uzaklıkta olup buralara otobüsler kalkmaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ İÇİNDEKİ SEMTLERE DEĞER KATMAK HIZLI HİZMET

Bölgede, Beyoğlu Kurye, Taksim Kurye, Gümüşsuyu Kurye olarak birlikte çalışmaya güzel bir örnektir. Kale alış veriş merkezinin olduğu ve tramvay hattının geçtiği bölgeler sayılır.  Ayrıca buradan  hastanesine giden yol üzerin dede müşterilerimiz vardır. 

Galiba minibüslerde gitmektedir. Bu kadar uzak bir bölge olsa da bizler bu bölgeye servis verdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Tabiki de bu gurur kibir manasında değilde sevinç manasında dır. Çünkü bizim Allah ın izniyle kibir ile bir alakamız yoktur.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI