Etiket arşivi MAÇKA KURYE

Avatar ileACİL KURYE

NİŞANTAŞI KURYE

NİŞANTAŞI İLAÇ GETİRME KURYE HİZMETLERİ AÇILDI

Nişantaşı bölgesi genel baz olarak alındığında buradaki hizmetimiz dağılım göstererek devam etmektedir. Fakat özellikle İstanbul içinde satılan motor sayısı her geçen gün daha da fazla artma göstermiştir. Bu yüzden de firmalar fiyatları taban yapmışlar ve genede satışlar durmamıştır.

2018 yılı itibariyle arabadan çok motosiklet olması düşünülebilir. 

Çünkü er geç o iş için ve tüm yalan dolanlar için sadece kendinizi kandırıyorsunuz ama farkında değilsiniz. Siz o günlük o işi aldınız ama verdiğiniz tahattüdü yerine getiremediniz. Ne olacak? O günlük ücreti aldınız fakat daha sonraki günlerde hem o paradan hemde müşteriden olmuş olacaksınız.

BÖLGEDEKİ HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER NELERDİR?

Bölgede hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Osmanbey, Maçka, ile Teşvikiye Hizmetimizdir. Motosiklet Kültürü, Ülkemizde Motosiklet Satışları. Bilindiği üzere ülkemizde son yıllarda motosiklet satışlarında müthiş bir artış olmuştur.

Özellikle metropol şehirlerinde olmak üzere

Özellikle Akdeniz ve çevre illerinde yoğunluk daha fazla artmaktadır.  Yani bu güne değil siz yarına bakın, İlerisine bakın, geleceğe bakın. Günlük düşünmeyin uzun vadede düşünün. İnsanları asla kandırmayın kandırmaya çalışmayın ve haram yollarla para kazanmaya çalışmayın.  O işi almak için yalan konuşmayın, bin bir taklalar atmayın. Yani kısacası bir işi almak için insanları kandırmayın.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI