Etiket arşivi İLAÇ GETİR KURYE

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ GETİR KURYE

İSTANBUL İLAÇ GETİR HİZMETİ BAŞLADI

İstanbul içinde olmak üzere eczanelerden alıp adresinize ilaç hizmeti veriyoruz. Bu bölgede bulunan en büyük cadde bölge ve caddesidir. Çevre yolu başından başlayarak Özgürlük meydanına kadar uzanmaktadır. Hayatı ölümüne yaşamak değil, doğru yaşamak gerekmektedir. 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ilaç servisi hakkında bilgi vereceğim.

Bilindiği gibi normal olarak yurt içinde hizmet vermektedir. Ayrıca firmaları bulunmaktadır. Bunla yurt dışına sipariş yoktur. Bu firmaların ismini en büyüğü thy firması sonra falan vardır. Bunlarda uçakla beraber kargolarını yollar. Bizim işimiz ise sadece İstanbul içindedir

ARTIK DIŞARI ÇIKMANIZA GEREK KALMAYACAK

Evet sizin yerinize biz gidiyoruz, siparişlerinizi temin ediyoruz, sizlere teslim ediyoruz. Daha sonra İstanbul Caddesi vardır. Buralarda birçok telefoncu ve yiyecek içecek dışında birde Carousel avm bulunmaktadır. Aramızdaki Bazı Çok Yaramaz Ve Tehlikeli Sürücüler Hakkında dikkatli olunuz. 

Zincirlikuyu  Çevresi İstanbul köprü trafiğinin tam merkezinde bir bölgedir.

İkinci köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında ortada bir yerdir. Aslında strejeji olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Küçük bir alanı kapsasa da genel olarak yüksek binaların olduğu bölgeler arasında sayılır. Levent Büyükdere Caddesinden Beşiktaş istikametine doğru ilerleyince hemen sağ tarafta kalır.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI