Etiket arşivi FULYA KURYE

Avatar ileACİL KURYE

FULYA KURYE

FULYA KURYE İLE YOLLARINIZ DAİMA AÇIK OLACAK

Bizler sizlerin kapalı ve sıkışık olan yollarınızı açmaya, sizleri ferahlatmaya ve daha güzel günler geçirmeye geldik. Bu firmalar kendi aralarında farklı dallarda daha güçlü olduğu yerler bulunmaktadır. Fakat bizim çalıştığımız sistemde bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz halde çoğu yerde en önde giden bir firmayız. 

Sevgili iş arkadaşlarımız, rakiplerimiz ve kardeşlerimiz, sizlere tek tavsiyem şudur. İnsanlardan hangi sektörde olursa olsun bir iş talep ettiğiniz zaman ne olur lütfen yapamayacağınız sözler vermeyin.

FULYA BÖLGESİ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNE BAĞLI BİR MAHALLE

Evet Beşiktaş ilçesinin küçük mahallelerinden biridir. Dikilitaş, Yıldız ve Gayrettepe arasında bulunan küçük bir semttir. İlaç Kurye Olarak Sizlere Fulya Bölgesinde Kaliteli, Güvenli Ve Ekonomik Hizmet Veriyoruz. Bizde bu toplumda yaşayan bir bireyiz. 

Fakat nasıl olsa işi alayımda sonrasında bir yalan uydururum planı ile hareket eder. Zaten o işi zamanında veremeyeceği bellidir. Ama işi de kaçırmamak içinde yalan söyler. Sonrada dediğimiz gibi işi zamanında veremez. Ve kafasında önceden hazır ve planladığı şeyleri müşteriye söyler ve müşteriyi kandırmaya çalışır.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI