Etiket arşivi EYÜP KURYE

Avatar ileACİL KURYE

EYÜP KURYE

EYÜP KURYE, EYÜP İLÇESİNDE HİZMETTE

Eyüp İlçesi tüm semtlerinde acil hizmeti başladı. Burası Eski İstanbul da oturulan ve ticaret yapılan alanlardan başındaydı. İnsanlar trafikte  Yada yan yoldan ana yola çıkacaksa motor varsa gene yokmuş gibi davranıp yola dalıyor.Yada bilerek yapıyor. Ya da yolda giderken seni kıskanıp yol vermiyor.

Yada aynasına bakmadan şerit değişiyor. Eyüp İlçesinde yaptığımız moto kurye çalışmaları sürüyor. Ve gelişmeler Eyüp  servisimiz yaklaşık 2010 yılından itibaren hizmet verirken, daha sonra çalışmalarını bırakmamış sürdürmüştür. 

EYÜP  KURYE SERVİSİ KÖTÜ GÜNÜNÜZDE YANINIZDA

Çalışmalar sıklaştıkça bu bölgede hizmetimiz her gün artmaktadır. Yoğun insan kalabalığına rağmen hizmetimiz çok başarılıdır.  Arkayı görmüyor. Yani her türlü fecaatla karşı karşıya kalıyoruz. İnsan yerine koyulmayı bırakın araç yerine yerine bile koyulmuyoruz.

Her gün yolda onlarca kez kaza ile karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar bizi özellikle bilerek ve çok az da bilmeyerek çoğu zaman çok kötü işler oluyor. İleriyi görmüyorlar. Eyüp, Haliç bölgesinin tek gözdesidir Buralar tarih kokuyor. Ama sektöründe bir çok  yalanlar vardır.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI