Etiket arşivi ECZANE KURYE

Avatar ileACİL KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE HİZMETLERİ

Nöbetçi Eczane , gece acil bir şey lazım olduğu zaman sizin yerinize alıp getiriyoruz.  İlaç Motorlu servisimiz tüm İstanbul bölgesinde hizmet verir. İşte bu hizmetlerimiz 7/24 sizlerin hizmetinde devam etmektedir. İşte sorunumuz şudur. Trafik İçinde  İlk Sorunu Sürücülerin Motosikletleri sürmesini bilmekten başka hiç bir tecrübeleri yok.  

İstanbul çevresine verdiğimiz çalışmalarımız beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca İstanbul ilaç Hizmeti olarak bu tüm ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır.

GECE ACİL SERVİS, GECE ECZANE HİZMETİ

Geceleri her gün nöbetçi kalan çalışanımız bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermek için çalışır. Acil ilaç olarak bölgemizi İstanbul ilçesini biraz tanıyalım. İstanbul ve çevre ilçemiz ara da kalan ilçelerdendir. Arada kalmak derken bütün ilçelerimiz bir kaç ilçenin arasındadır. 

Sadece gaz, fren ve debriyaj ile kalkışı ve direksiyon ile ileri doğru gitmeyi ve sadece araçtır. Birde Burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bu hizmetlerimiz sizler için var olmakta ve sizin daha iyi rahat etmeniz ve işlerinizin daha erken olması için kurulmuş sistemdir. Böyle çalışıyoruz güzel oluyor.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI