Etiket arşivi ANADOLU HİSARI KURYE

Avatar ileACİL KURYE

ANADOLU HİSARI KURYE

ANADOLU HİSARI MOTO KURYE HİZMETİMİZ

Anadolu Hisarı sahilde boğaz tarafında bir bölgemizdir. Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta ve 2. köprü altındadır.  Böyle bir durumla karşı karşıya olan ve bunun tarihte kesinlikle yaşandığı bilinen böyle bir olayı görmezlikten gelip insanlar hala bu yoldan ilerliyorlar.

Evet Beykoz spor kulübünün kullandığı basket sahası gene bu bölgede içinde bulunmaktadır. Ayrıca gene Beykoz kulübünün kullandığı futbol sahası tesisleri diye bilinen yer.Fakat çalışmaya devam ederiz, ne zamana kadar evet çalışma ancak ölene kadar devam eder. Kurye olarak büyüyeceğini düşünüyorum. 

ANADOLU HİSARI İLAÇ  SERVİSİ VARDIR.

Beraber çalışmakta olup hizmetimiz süperdir. Anadolu Hisarı sapağından aşağıya sahile kadar inince gelir. Ve tarihten asla örnek almadan yanlışa doğru zamanla sürükleniyorlar. Güzel ve kendinden emin olmak için sağlığı unutmayın çalışan insanlar ve tüketen insanlar arasındaki fark nelerdir? 

Göksü sitesi de bulunur. Burası kısımdan oluşan bu site nedendir ki dörtten başlamaktadır. Bunun neden böyle olduğunu anlamış değilim. Hizmetlerimiz arasında saymakta olduğumuz servislerimiz sadece bu bölge için geçerli hizmetlerdir. Anadolu hisarı kurye olarak sade düzgün şekilde güvenli hizmet Sağlıyoruz 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI