ZİNCİRLİKUYU KURYE TRAFİĞİ ASLA BİZİ ETKİLEMEZ

Avatar ileACİL KURYE

ZİNCİRLİKUYU KURYE TRAFİĞİ ASLA BİZİ ETKİLEMEZ

Zincirlikuyu Kurye Hizmetlerine başlamış bulunuyor.

Zincirlikuyu Kurye ile işe devam ediyoruz. İşleri alamıyorum yada şu saate kadar alamam de olsun bitsin. Ayıp değil mi? Yanınızda olmaya gayret ediyoruz.Daha sonra ise güzel çalışmalar ile sizlere hizmet vermeye devam ettik.  Balmumcu Bölgesi Bu semte gün içinde çok sıklıkla gideriz. Çünkü nereden nereye gideceğimiz zaman uğrak noktası olan bir semtimizdir. Yol üstünde bulunan bu semtimiz Barbaros Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. 

Gayrettepe ışıklardan yani Kışla önü dediğimiz göbekten başlar, burada eski Ntv binası vardı şimdi otel oldu işte buradan  büyük bir başlayarak Beşiktaş hizmetleri vardır. Özellikle bir adres sorulduğunda hiç aramadan direk sizlerden zaman kaybetmeden alabiliyoruz. Az ilerisi Beyoğlu , daha öncesi yani gerisi Şişli bölgesi, tam karşısı ise Beşiktaş İlçesine bağlı bölge ve hemen yanında ise Tem Otobanı geçmektedir. Fakat büyük bir alana sahip ve sitelerle dolu bir yer.  

Zincirlikuyu bölgede cadde üstünde bir çok uzun bina vardır.

En önemlisi Tower Binasıdır. İnşaat olarak tüm belediyelerden sonra gelen her türlü zorluk çıkartılan belediye anlayışı yüzünden işler gerilemiş ve düşmüştür. Yollar olarak en berbat yola sahip ilçedir. Eşya veya evrakların yerine ulaştırılması mümkün oluyor. Zincirlikuyu Motorlu Kurye ile uzun uğraş ve çabalardan sonra kurduğumuz bu yeni firmamızda Allah’tan sağlık, sıhhat ve hayırlı işler olmasını diliyoruz.

Paraya ihtiyaç artınca daha da çalışmak ve insanların aç gözlülüğü ve hırsı daha fazla artmaya başlamakta. İşte bu düzende insanlar harcamak için kazanıyor ve kazanmak için yaşıyorlar. Yaşadıkları hayatın ve menfaatlerinin kendilerini nereye doğru çektiklerini bir defa olsun düşünmüyorlar. Haberlerde duyuyoruz, eşinden boşanan eski kocaların çocukları önünde kadınları öldürmelerini, yada eski sevgililerini bıçaklamalarını.

Veya insanlar kendileri gördüğü halde müdahale etmiyor  izliyoruz.

Sokağın ortasında onlarca bıçak darbesi ile ölen kadın. Yazık değil mi neden öylece bakıyorsunuz. Ve hala sesi çıkmayan insanlar. Kadına şiddetin here türlüsüne karşıyız. Bizde Zincirlikuyu Motorlu Kurye elemanlar olarak tüm kadınlarımıza hayırlı ömürler diliyoruz. Bunu yapanların elleri kırılsın diyoruz. Kadınlarımız da lütfen dillerini tutsunlar ve onları kızdırmasınlar.Tabi ki bahsettiğim zamanlar yaklaşık 90 yılların ortaları.

O zamanlar İstanbul içinde ilk bu hizmeti yapmaya başlayan kişiler İstanbul içini bölgelere ayırmış ve sekiz bölge kabul etmişlerdi. Bu sekiz bölge dışında her bölgede ayrı olarak birde ekstra bölge semtleri belirlenmişti. Tüm bölgeler dahilinde ve içinde ekstra bölgelerden oluşan semtler bulunmaktaydı. İşte o zamanlar Maslak istikametinden başlayarak Sarıyer bölgesine kadar olan tüm semtler özel ücret eklenerek gidilen yerlerdendir. Bu yerler arasında burası da bulunmaktaydı.

Avatar ileACİL KURYE

MECİDİYEKÖY KURYE BU SEMTTE HİZMET VERİYOR MU?

MECİDİYEKÖY KURYE İLE HAYATA VE PİYASAYA MERHABA DİYORUZ

Mecidiyeköy Kurye olarak Buralara kadar hizmetimizi götürmeyi planlıyoruz. Mecidiyeköy Kurye, Fakat bir o kadarda trafik fenadır. Özellikle İkinci köprü trafiği giriş ve çıkışı burayı yok ediyor.. Çünkü buralara özellikle Sırasıyla dört beş avm yan yana açılmış bulunuyor. Maalesef ve o kadar kişi buraları dolduruyor. En başta Safir avm, az ilerde Kanyon Avm, hem yanında Zorlu Avm, daha sonra Özdilek Avm, ve daha ilerde Metrocity Avm bulunmaktadır. İşte hep bu güzergah üstünde bulunan yerlerden biridir. Buralar çok trafik oluyor.

MECİDİYEKÖY ACİL KURYE HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN ÖZEL BİR SERVİS

Mecidiyeköy moto kurye, Motor ile çalışma hizmeti, şehir içerisinde genellikle trafiğin yoğun olduğu zamanlar, acil yetişmesi gereken bir eşya olması durumunda ya da sadece hızlı ulaşım yöntemi olarak tercih edildiği durumlarda kullanılan bir taşıma ve ulaşım hizmetidir. Genellikle trafikte hareket kabiliyeti bulunan Mecidiyeköy motorlu kurye araçlar kullanılarak gerçekleştirilen bu ulaştırma yöntemi acil durum taşımacılığında da kullanılmamaktadır. Bununla birlikte firmamız tarafından da acil bir hizmeti verilmektedir. Acil olan ne varsa getiriyoruz.

BURASININ TÜM EKSİKLERİNİ TAM BİLİYOR VE PROJELERİMİZ VAR

Çünkü sıkışık trafikte ya da İstanbul trafiği gibi araç yoğunluğunun olduğu durumlarda varız. Şişli ilçesinde hizmet vermekte olan yaklaşık olarak on adet  firması bulunmaktadır. Hepside bizim altımızda olan ve çok kıskanç firma sahiplerinden oluşmaktadır. Emirgan Kurye makalemizi okuyun. Her firmanın tüm ilçelerde olduğu gibi uzak mahallelere daha iyi hizmet için alt sistemleri vede işletmeleri de vardır. Yada ortak çalıştığı ekip arkadaşları da diyebiliriz. Değerli dostlarımız sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için buradayız.

SİZLERE SUNDUĞUMUZ TÜM PROJELER YÜZDE YÜZ BİZE AİTTİR.

Size katacağımız gücü yakında daha iyi öğreneceksiniz. Sizlerle beraber iki taraftan da bir aynen birbirlerimize  güç vererek daha da ileri günlere daha karlı alışverişlere doğru ilerleyeceğimizi düşünüyoruz. Sizleri de bu düşüncemize ortak etmeyi diliyoruz. İnşallah bu durumlarda elimizden geldiğince sabırlı çalışıyoruz.Bizler buraları çok iyi bildiğimiz ve tanıdığımız için bizle çalıştığınız sürece bütün işlerinizde zaman kazanacağınıza emin olabilirsiniz. İşlerinizde zaman kaybetmek istemiyorsanız Zamanı taşımaya hazırız. 

Avatar ileACİL KURYE

ACİL KURYE SERVİSİ

Her İhtiyaca Uygun Acil  Kurye Teslimatı

Acil moto kurye işletmelerin ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda evrak, ilaç ve benzeri şeylerin taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerin en iyi şekilde yapılabilmesi için motosiklet kullanılmaktadır. Motosikletler İstanbul gibi trafik sorunu olan kalabalık şehirler için ulaşım amacı ile kullanılan araçlardır. Trafik kalabalık olduğu zamanlarda diğer araçların aralarından geçerek yoluna devam edebilmesi sayesinde gitmesi gereken yere zamanında ulaşabilmektedir.

Acil Olan Servisimiz Sizi Sevindirecek

Buradaki  işlerimiz sakin bir şekilde devam etmektedir. Bizler yavaş yavaş hizmetimizi arttırmaya yönelik faaliyetler içine girmeye başladık. Kentsel dönüşüm bahanesi ile maalesef tüm arazilerimiz kodaman ve paralı ve arkası olan dayıları olan insanlara peşkeş çekiliyor. Yapılan yanlışların ve hataların farkına vararak bizler tekrar aynı yanlışı tekrarlamak istemiyoruz. Evet bu bölge ya çok karışık yada bana göre karışık geldi. Motosikletlerin bu avantajı sayesinde.

Acil Kurye Hizmeti İle Başarıyı Yakalayın

Bunlar belge, doküman ya da kişisel eşya taşımacılığında kargolar güvenle teslim edilmektedir. Günümüzde özel taşımacılık yöntemlerinden biri kabul edilen motorlu kurye taşımacılığı aynı zamanda diğer ulaşım yöntemlerine göre oldukça hızlı sayılmaktadır. Bizimle çalışın zaman kazanın. Çünkü biz zamanı taşıyoruz. Zamanınızı bizimle iyi değerlendirin. Her gün kendimizi yeniledik ve her geçen gün ise bunu ilerletmeye devam etmekteyiz.

Avatar ileACİL KURYE

REŞİTPAŞA İÇİN ÇOK KALİTELİ HİZMETLER SUNUYORUZ

Reşitpaşa Kurye İle Başarmak Çok Kolay

Reşitpaşa kurye genelde ilaç üzerine çalışıyoruz. Ama sadece getiriyoruz. Ama tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Evet özellikle akşam iş çıkış saatleri, yoğun yağmur yağışlarında her zaman imdadınıza yetişecek bir servistir. İstanbul içinde bir yerden bir yere acil bir şekilde  başka malzemeler mi ? ulaştırmak mı istiyorsunuz,?, İşte biz devredeyiz. Ayrıca İstanbul trafiğinden bıktınız mı? ? Daruşşafaka kurye yazımızı da okuyunuz.

Reşitpaşa Motorlu Kurye İşinde Uzman Ekipler

İhale evraklarınızın acil yetişmesi mi lazım?, Yoksa evde anahtarınızı mı unuttunuz? Gene bizi arayın. Hele acil  numune ürün mü göndermeniz gerekiyor? Sarıyer ile eskilerin fırtınası ve bir çok ünlü futbolcu yetiştiren bu güzide klubümüzün tekrar o günlere gelmesi en büyük dileklerimizden biridir. Aklınıza gelen bütün ticari veya normal tüm malları taşıyabiliyoruz. Ve insanların ne kadar ucuz ve ne kadar cahil ve bilinçsiz olduğunu anladık.

Avatar ileACİL KURYE

DARÜŞŞAFAKA VE DERBENT SEMTLERİ İÇİN ÖZEL HİZMETLER DÜŞÜNÜYORUZ

Darüşşafaka Adında Birde Basket Takımı Vardır

Yani acil ihtiyaç duyduğunuz ve bir başka adrese yollamak istediğiniz ne varsa, resmi olarak, ve yasal olan, evrak, paket, zarf, ilaç, yemek gibi ne varsa hepsini titizlikle taşıyoruz. Şu anda yani son yıllarda yaklaşık 2016 yıllarında bu yol üzerinde İstanbul bir çok  Alışveriş Merkezi yapılmış ve Türkiye de büyüklük olarak ilk sıralarda yer alan bir merkez olduğu hatta en başta söylenmektedir.

Derbent Bölgesinde Acıbadem Hastanesi Vardır

Sahil kısmında İstanbul un en ünlü börekçiler vardır. İrili ufaklı, küçük büyük bir çok deri işletmeleri vardır. Bu bölge deri üzerine yoğundur.  Bu bölgeye gitmek çok kolay olmakla beraber, sahil kesimine mi yoksa E-5 tarafına mı gitmek istiyorsanız lütfen ona göre gidiniz. İşte bundan dolayı ve bir çok nedenlerden dolayı bizi tercih edebilirsiniz. Daha bir çok meselede sizlere daha faydalı olacağımız konular da vardır. 

Avatar ileACİL KURYE

BÜYÜKDERE KURYE ÇOK BAŞARILI ÇALIŞMALAR SUNMAKTADIR

Sarıyer Büyükdere Gelişmeye Başladı

Ayrıca büyük firmaların tekstil dalında bu Çayırbaşı, Hacıosman, Tarabya kısmında şube mağazaları bulunmaktadır. Yeniköy taraflarına yeni site ve plazalar yapılmıştır. Fakat ileriye doğru sanırsam bu insanları da buradan kentsel dönüşüm adı altında kovacaklardır. Zaten Şişli merkez kesimlerinde bu kadar büyük alan bulunmaz. Bu bölgeler Maslak’dan başlayarak Kefeliköy semtine kadar devam eden bölgeyi içine alan semtlerin hepsi olarak nitelendirilir.

Buralara kadar gelip hizmet veriyoruz

Yeni hastane binaları, İstanbul un en yüksek binası Safir Binası ve Avm içinde hizmetlerimiz yol üstündedevam ediyor. Evet servis ağımız geniştir. Hemen Sarıyer Tünel Caddesi bağlantı yolu üzerinde Kozdere sapağını geçtikten sonra viyadüğün altında bulunmaktadır. Burası çok geniş ve büyük bir otogar olma özelliğindedir. Daha sonra otogar bölgesinde yoğun olarak  işleri çıkmaktadır. Büyükdere Motorlu Servisimiz genel olarak çok hızlıdır. Ormanlık alan üst kısımda yer alır.

Avatar ileACİL KURYE

ORTAKÖY SEMTİNE GECE KURYE HİZMETİMİZDE VARDIR

Ortaköy Semtinin müdavimleriyiz

Ortaköy deyip geçmeyin sahil kısmının en küçük alana sahip semti olsa da etkisi çok büyük ve kalabalık yerlerden bir tanesidir.bölgesinde hizmetimiz sahil kesimin de Muallim Naci Caddesi üzerinde çoğu yoğunlaşmaktadır. Buradan bir çok sokaktan başlayarak Etiler tarafına çıkan yokuş üzerinde ve ilerde eski benzincinin olduğu sokaktan Arnavutköy tarafına çıkan yol sokaktan başlayarak tüm Bebek semtine hizmetimiz devam etmektedir.

En büyük başarı her şeyi başarmaktır

İşte özellikle parkın olduğu yer ve Dereboyu Caddesi ne giren sapak bölgesi kalabalık olan yerlerdir. Ayrıca genel olarak sahil kısmı ile tanınsa da burada üst kısımlarda bir çok müstakil ev ve villa olarak ve koru olarak bir çok yerler mevcuttur.  Bu kadar karmaşayı bu kafalar nasıl kaldırsın insanların oruçlarına namazlarına ibadetlerine bari saygı gösterelim diyeceklerine, bizim dediğimiz olur deyip karar verdiler işte. Ne yapalım bizde çalışıyoruz

Avatar ileACİL KURYE

ŞİŞLİ İLÇESİNİN EN HIZLI FİRMASI İLE TANIŞMAYA VARMISINIZ?

İstanbul büyük şehrinin en hareketli bölgesi Şişli İlçesidir

Şişli hizmeti 2010 da başlamıştır. Beşiktaş, Şişli, Etiler, Ulus, Ortaköy, Bebek, Levent bölgelerine hizmet vardır. Burası Büyükdere Caddesi sonuna Abidei Hürriyet Caddesine çıkmaktadır. Fakat aşağıya doğru iniş vardır, yukarıya doğru çıkış tek yöndür. Bu bölge sahil kısmından Şişli, Bomonti tarafına kadar uzanmaktadır. Burasıda Feriköy ve Kurtuluş bölgesine kadar böylece devam etmektedir. Pangaltı, Dolapdere bölgesi küçük bir bölge olsa da potansiyeli yüksek olan yerler arasında bulunmaktadır. Daha içine katarak ileri oluşan bir alana sahiptir. 

Şişli içinde çalışmak insana ölüm gibi geliyor ama başarıyoruz

Evet burası İstanbul Avrupa yakasının ikinci köprü çıkışına çok yakın bir mesafe içinde ter almaktadır. Burası aslında Şişli diye geçerken sonradan Esentepe diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur. Şişli İlçesine bağlıdır. Zincirlikuyu  bölgesinin iç tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada bir çok  sitelerinin çokluğudur. İki adet bina maya sitesi ve maya rezidans plaza bulunmaktadır. Mecidiyeköy bölgesi Ortaklar  Caddesi ve Cevahir  tarafındaki başından başlayarak Otoban yoluna paralel olarak Okmeydanı tesisleri ve orada bulunan petrol tesisleri vardır

Avatar ileACİL KURYE

EMİRGAN KURYE İLE GECE YARISI BİLE HİZMET ALACAKSINIZ

Emirgan Semtinde artık geceleri de rahat bir uyku çekeceksiniz

Firmamız internet üzerinden acil olarak çalışmakta olup, Web sitelerimizden gelen acil ve önemli müşterilerimize hizmet etmektedir. Arkadaşlar keyif için veya saçma sapan sorular sormayın. Burası bakkal değil. Sitemizden acil anlarda bize sipariş verdiğiniz ilaçları alıp size getiriyoruz. Kurye ücreti alıyoruz. Veya lazım olan medikal araç gereçleri siz değerli saygın müşterilerimizin adreslerine ulaştırmaktadır. 

Servisimiz İstanbul trafiğinde, akşam ve gece saatleri daha fazla olur

Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde başvuracağınız çok kısa ve etkin bir yoldur. Özellikle gece dışarı çıkamayacak kadar paranız çoksa ve erinirseniz bizi arayın biz işinizi halleder paranızı alırız. Fakat lütfen dalga geçmeyin. Çünkü gece saati bizi bir yere sipariş verip çağırıyorsanız bizi boş adrese yollayıp ta dalga geçmeyin. Ayıp gece gece lütfen rica ediyoruz. Bizde insanız Çok acil gönderiler mi var? 

Avatar ileACİL KURYE

FERAHEVLER VE ÇEVRE BÖLGESİNİDE SERVİSİMİZDE UNUTMADIK

Ferahevler ‘de artık kendi içinde bir semt

Ferahevler içinde düzenli ve sağlam bir hizmet sunuyoruz. Servisimiz hızlı ve acil çalışmakta olup, expres ve vip işlerinizi en hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Bakırköy ilçesinde hizmet vermekte olan yaklaşık olarak on adet kurye firması bulunmaktadır. Hepside bizim altımızda olan ve çok kıskanç firma sahiplerinden oluşmaktadır.Her firmanın tüm ilçelerde olduğu gibi uzak mahallelere daha iyi hizmet için alt sistemleri vede işletmeleri de vardır.

Tarabya semtine bağlı iken gelişip büyüdü

Burası Sarıyer ilçesinin Tarabya semtinin küçük bir mahallesi. Karşımızda müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Fakat asıl olan bunun tersi durum olurdu. Biz onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk. Bu bölgede bulunan en büyük cadde Adnan Kahveci bulvarı caddesidir. Çevre yolu başından başlayarak Özgürlük meydanına kadar uzanmaktadır. Daha sonra İstanbul Caddesi vardır. Buralarda birçok telefoncu ve yiyecek içecek dışında birde avm bulunmaktadır. 

Avatar ileACİL KURYE

HARBİYE VE ELMADAĞ DA DÜZENLİ BİR ÇALIŞMA SUNUYORUZ

İstanbul Şişli ilçelerinin meşhur semtlerindeyiz

Bizde bu kalan müşterilerimize burada elimizden geldiği kadar hizmet vermeye çalışıyoruz. Fakat bu bölge çok trafik olan ve çok sıkışık bir araba yoğunluğuna sahiptir. Ayrıca bu bölge, metro, tramvay ve otobüs son duraklarının olduğu yer olduğu için burada çalışmaktan çok zorlanmaktayız. Beşiktaş, Dolma bahçe, Kabataş yan yana semtleridir. Bu semtler üzerinde tarihi camiler vardır. Zaten burası küçük bir semt tir.

Harbiye, Elmadağ arası iki dakika sürmez

Daha sonra gelen Elmadağ semtimiz, Harbiye ve Taksim bölgelerinde gene tarihi yapılar ve camiler göze çarpmaktadır. Bu bölgeler üzerinde Karaköy bölgesine kadar trafik çok yoğun bir şekilde devam etmektedir. Sağ tarafa dönen Perşembe Pazarı istikameti de gene böyledir. Kabataş Servisi olarak bizler diğer ilçe ve semtlerden gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. Buradaki çıkan tüm işleri de alıp gene diğer ilçelere getirebiliyoruz.

Avatar ileACİL KURYE

ULUS SEMTİNİN TÜM SİPARİŞLERİNİ GETİRİYORUZ

Beşiktaş ilçesinin nadide semtlerinden Biridir Ulus

Her kes tarafından bilinen burada daha çok zengin insanlar oturuyor. Neden çünkü boğazı denizi gördüğü için birde köprüyü tabi. Fakat bu zenginler bazen bizlerden daha cimri oluyorlar. Karşılıklı anlaşmaya göre firmaların bizden istedikleri istekleri yerine getirip ona elemanımızı yolluyoruz. Bizler sizlerin zor durumda kalmamanız için elimizden gelen fedakarlığı gösteriyoruz. Çünkü bizim yüzümüzden mağdur olmanız bizi çok üzecektir. Çünkü buradan her an acil işler çıkma ihtimali yüksektir.

Bizler Ulus ve Etiler bölgelerinde ince hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca bir çok iş alanı bizim için çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bundan dolayı buraya çok titizlikle davranıyoruz  Ulus ve çevre bölgesinde de hizmet veriyoruz. Burada bu bölgelerde özel toplanma alanlarımızda barındırdığımız motorlu ve araçlı olarak çalışanlarımız devamlı organize sanayi bölgesinde beklemektedir.  İstanbul’ un Beşiktaş  sınırındaki son semti. Ondan sonra Etiler gelse de burası gene buraya bağlı bir ilçedir.Beşiktaş ilçesinin büyük çalışma alanları mevcuttur.

Avatar ileACİL KURYE

ALİBEYKÖY GEÇMİŞTEN GELECEĞE BİR KÖPRÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Eyüp İlçesine Bağlı Olan Burası Gibi Tarihi Ve Eski Bir Yerden Söz Ediyoruz

Hayatımız sanki bir iplik söküğüne benziyor. İplik bir sökülmeye başladı mı gerisi geliyor. Sonrada bir sürü hırsızlık, yasa dışı işler. İşte geleceğimizin nesli bunlar. Buradan ailecek nasıl geçelim. Nasıl dolaşalım. değişik değişik giyinmiş insanlar, suratlarına bir sürü şeyler takmış insanlar, acayip acayip tipler. Bu memleket sizlere kalmış ta hala birde çağdaşlık diye rahat değiliz diye özgürlük diye bağırıyorsunuz. Zaten sizin olmuş buralar. Zaten sizlerin. Şimdi solcular olarak bize kızacaksınız ama durum böyle. Her kes size çalışıyor.

Geçmişin İzlerini Geleceğe Ve Daha İleriye Doğru Taşıyan Semtimiz Şimdilerde Yenileniyor

Son günde yani 2018 Ekim ayı başlarında gene yedi insan vefat etti. Her gün binlerce insan hele çoluk çocuk nedensiz savaşlardan dolayı ölüyor. Baştaki üç beş şerefsiz tarafından başlatılan savaşlar nelere mal oluyor. Bir insan bir çocuğu nail öldürebilir anlayamıyorum. Bunun dini boyutu ve insani boyutu ne taraftan bakarsan bak aynı. Halbuki ölende öldüren de dini kisbe altında yaşayan insanlar da var. İnsanlık ne kadar nasıl bu hale geldi anlamıyoruz. İşte böylece büyük bir hizmetin eşiğinde insanlara faydamız dokunsun isteriz.

Avatar ileACİL KURYE

4. LEVENT BÖLGESİ NERELERİ TAM OLARAK KAPSAMAKTADIR

Neden Bu hizmet bu kadar çok gerekli ?

Çünkü her kes için çok önem arzeden bir servis te ondan. Neden niçin amacınız ne diye insana bir kere sorulduğunda saçma sapan nedenler ve sebepler ile karşı karşıya kalıyoruz. Bunun analizini nasıl yapalım diye düşünmeye gerek yok hatta analiz bile yapmıyoruz. Çünkü bu insanlar başka insanlar tarafından yönlendirilen ruhsuz ve kalitesiz insanlar güruhudur. Bunu tarih boyunca yaşanan olayların insanlık tarihine kara leke olarak sürülmüş bir yazıdır.

İnsanların aç gözlülüğü, daha fazla servete

daha fazla araziye sahip olma tutkusu ve ilahlaşma isteği üzerine şeytan ile yapılan anlaşma ve şeytanlaşma diyebiliriz. Artık istanbul bölgesinde çalışma olarak Tüm Hizmetimiz faaliyete girmiş bulunmaktadır. 2017 Ekim başlayan serüvenimiz bakalım nereye kadar devam edecek inşallah. Siz isteyin yeter. Bu hizmet ile acil hasta veya  ihtiyaçlarınızı sizlere daha hızlı şekilde ulaştırmak amacıyla evinizden direkt olarak bizleri arayarak talebinde bulunarak sizlerin zaman kaybından kurtarıyoruz. 

Avatar ileACİL KURYE

BEYKOZ İLÇESİNDE SİZLERE ACİL KURYE SERVİSİ SUNMAKTAN KEYİF ALIYORUZ

Beykoz Bölgedeki Geniş Çalışmalarımız Hayallerinizi Değiştirecek

İşte bizler böylece bütün çalışma modellerini unutun. Artık çalıştığınız sisteme göre çok başka bir sistem ile karşı karşıya kalacaksınız. Bütün olarak değil parçacı bir yaklaşım gösteren diğer firmalardan bizleri ayıran yüzlerce özellik göreceksiniz. Verdiğimiz bu yeni yüzle sizlerin bu sektördeki bütün anlayışlarınız değişecektir.

Özellikle motorlu kurye dalında bulunan hizmetimiz yüzde yüz orjinal ve bambaşka fikirlerle beraber sizlerin huzuruna çıkmayı ve sizlerle beraber çalışmayı sabırsızlıkla beklemektedir. İşte bu açıdan sizlerle çalışmaya başladığımız günden itibaren sağlam ve düzgün çalışma yöntemlerini sunarak sizlere zamanında hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Beykoz Kurye İle Geçmişten Günümüze Gelişim Fark etmeye Hazır mısınız?

Fizibilite çalışmaları sırasında özel hazırlık devresinden sonra büyük bir oranda yenilendik ve tüm anlayışımızı değiştirdik. Bundan böyle sizlerle beraber daha uzun soluklu çalışıp, bir birimizi daha ileri seviyelere karşılıklı olarak taşıma amacı içinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu kısa geçiş döneminde bizlere vereceğiniz tüm destekler için sizlere şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

İnsanlar iyi günde zor günde bir birlerinin yanlarında olduğu gibi, firmalar da bu doğrultuda bir birilerine destek olmalı diye düşünüyorum. Çünkü her yeni bir oluşum bir yenilik demektir. İşte bu yenilikleri sizlerin hizmetine sunarak daha kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Avatar ileACİL KURYE

BEBEK KURYE SİZLERİ ASLA YOLDA BIRAKMAZ

Bebek Kurye İle İşleriniz Tıkırında Olacak

Şimdiler seçim takvimindeyiz. Şu seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde diye başladığımız bu yazı ilerleyen yıllarda belkide bize saçma gelecek yada geçmiş olarak gelecek. Çünkü o zamandan sonra bir çok seçim görülecek ve yaşanacak ancak bu makaledeki bu yaz burada bilmem ne zamana kadar kalacak. Ama biz bunları düşünmeden güncel olarak bunları yazıyoruz. Bakalım ilerleyen GÜN VE zamanlarda daha neler göreceğiz ve neler yaşayacağız Allah bilir.

Çalışmaların Başarıdaki  Sırrı Sadece Güvendir 

Evet zaman seçim zamanı, Ramazan ayındayız ve insanlar yani müslümanlar yaz aylarında tutacağı uzun günlerin hesabını yapıyor. Oruçlarını nasıl tutacaklarını düşünüyor. Yaklaşık 17 saat civarı oruç tutuyorlar. İşte tam bu Ramazan ayı oruç zamanında birde araya seçim girdiği için gerçekten insanların kafaları çok ağrıyor. Zaten akşama kadar aç susuz oruç tutanlar birde buna her tarafta seçim otobüslerinden bangır bangır bağıran şarkılar, türküler yüzünden daha da zorlaşıyor bu ay. 

Avatar ileACİL KURYE

BOMONTİ KURYE

BOMONTİ SERVİSİ İLE TÜM FİRMALARI GERİDE BIRAKTIK

Bomonti, Şişli İlçesine bağlıdır. Bu hizmet ile Şişli, Sıra cevizler, Osmanbey, Kurtuluş ve Feriköy’e servis veriyoruz.   Ama demek istediğimiz Bağcılar, Esenler, Bahçelievler ve Zeytinburnu İlçeleri arasında kaldığı için böyle dedik. Birde böyle dere kısmı uzun olduğu için böyle arada dedik. Uzun bir deresi vardır.  Ayrıca bu verdiğimiz çalışmalarımızda gündüz olduğu gibi gecede verilmektedir. Çünkü biz buralıyız ve burada yaşamaktayız. Burası Kağıthane İlçesine bağlıdır. Levent bölgesine ve özellikle Büyük dere Caddesi istikametine daha yakındır.

HIZIMIZA YETİŞECEK BAŞKA FİRMASI ARTIK KALMADI. BİZ VARIZ

Bomonti Şişli ilçesinde bölgedeki tüm tekstil firmalarının işlerini ve numunelerini sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşımaktadır. Servis olarak sizlere Şişli bölgesinde kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet veriyoruz. Şişli ilçesi içerisinde bir çok çalışma yürüten firmalar vardır. Evet kendi mahallemiz ve firmamızın olduğu bölgedir burası. Bu sokakta bulunan firmamız, buralı olmasından dolayı kendi yerimizde de hizmet vermeye başladık. Bu hizmetimiz her türlü sektörümüzde bulunan aklınıza gelen tüm hizmeti sürekli ve kaliteli olarak kapsamaktadır.

Avatar ileACİL KURYE

KİLYOS KURYE KİMSENİN GİDEMEDİĞİ YERLERE GİTMEYE DEVAM EDİYOR

Kilyos…Buralara Hiç Bir Firma Gidemiyor, Özellikle Gece

Evet, küçüklüğümüzün eğlence merkezlerinden ve gezmeye gittiğimiz yerlerinden bir tanesi de burasıdır. Bizler çocukken arkadaşlarla beraber bu bölgelere gider yüzer gezer gelirdik. Ne akıl vardı bizde aileden habersiz buralara gider kafamıza göre gezerdik. Ne günlerdi.

Allah tan bize bir şey olmadı. Şu anda kendimize şaşıyorum. Aklıma geldikçe nasıl böyle bir tehlikeli yere tek başlarımıza giderdik şaşıyorum. Şimdilerde çocuklarımıza böyle bir şey yapmasından çok korkuyorum. Fakat sanmıyorum ki onlar gitsin tek başlarına oraya.

Kilyos Bölgemiz Sarıyer Karadeniz Kıyısında Güzel Bir Yer 

Tabi ki şimdilerde büyüyüp gelişme göstermiş ve daha fazla bir kitleye ulaşmış bir olarak ortaya çıkmıştır burası. Eskisinden daha kalabalık olduğu bir kesin. O zaman oralarda fazla yerleşim alanları evleri marketler bulunmazdı. Genede vardır. Fazla ulaşım araçları yoktu. Şimdi hepsi var.

Ama yinede oralara gittiğimiz zaman korkardık. Akşam olmadan eve dönmeyi bilirdik. Çünkü saat altı gibi son vesaitler sona ererdi. Fakat genede karanlığa kalamazdık. Şimdilerde hala bilmiyorum saat kaça kadar araç var. 

Avatar ileACİL KURYE

KABATAŞ KURYE SAĞLIĞINIZI DÜŞÜNEN HİZMETLER SUNUYOR

Kabataş Kurye Sizleri Çok Mutlu Edecek Servisi İle 7/24 Hizmetinizdedir.

Bu bölgelerde hizmet vermek bazen bizi çok yıpratmaktadır. Buradan Eminönü tarafına giden istikamette bulunan tramvay yolu üzerinden dolayı trafik felaket bir şekilde felç olmaktadır. Tıkalı trafiğin yolu kapatması neticesinde iki şerit gidiş olan bölümde sağ tarafa araçların gelişi güzel park etmelerinden ötürü maalesef biz motosiklet sürücüleri zor anlar yaşamaktayız. Böyle olduğu için olduğundan fazla zaman kaybımız olmuyor.

Beyoğlu İlçesi Sınırlarında Bir Semt Kabataş Bir Kısmı Beyoğlu Bir Kısmı Beşiktaş

Yolun ne sağından nede solundan geçebilme ihtimalimiz darlık sebebi ile ortadan kalktığı için bizlerde maalesef araçlarla beraber sıra beklemekteyiz. Zaten buralardaki büyük firmalar buralardan çeşitli yerlere taşınmışlardır. Geriye ise birkaç firmadan ibaret bazı şirketler kalmıştır.  Birde burada yolun sol tarafı tamamen deniz olduğundan, set üstü bölgesi inebolu sokak ve Meclisi Mebusan Caddesi üzerinden bizim işler daha fazla çıkmaktadır.

Avatar ileACİL KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE HİZMETLERİ

Nöbetçi Eczane , gece acil bir şey lazım olduğu zaman sizin yerinize alıp getiriyoruz.  İlaç Motorlu servisimiz tüm İstanbul bölgesinde hizmet verir. İşte bu hizmetlerimiz 7/24 sizlerin hizmetinde devam etmektedir. İşte sorunumuz şudur. Trafik İçinde  İlk Sorunu Sürücülerin Motosikletleri sürmesini bilmekten başka hiç bir tecrübeleri yok.  

İstanbul çevresine verdiğimiz çalışmalarımız beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca İstanbul ilaç Hizmeti olarak bu tüm ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır.

GECE ACİL SERVİS, GECE ECZANE HİZMETİ

Geceleri her gün nöbetçi kalan çalışanımız bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermek için çalışır. Acil ilaç olarak bölgemizi İstanbul ilçesini biraz tanıyalım. İstanbul ve çevre ilçemiz ara da kalan ilçelerdendir. Arada kalmak derken bütün ilçelerimiz bir kaç ilçenin arasındadır. 

Sadece gaz, fren ve debriyaj ile kalkışı ve direksiyon ile ileri doğru gitmeyi ve sadece araçtır. Birde Burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bu hizmetlerimiz sizler için var olmakta ve sizin daha iyi rahat etmeniz ve işlerinizin daha erken olması için kurulmuş sistemdir. Böyle çalışıyoruz güzel oluyor.

Avatar ileACİL KURYE

FULYA KURYE

FULYA KURYE İLE YOLLARINIZ DAİMA AÇIK OLACAK

Bizler sizlerin kapalı ve sıkışık olan yollarınızı açmaya, sizleri ferahlatmaya ve daha güzel günler geçirmeye geldik. Bu firmalar kendi aralarında farklı dallarda daha güçlü olduğu yerler bulunmaktadır. Fakat bizim çalıştığımız sistemde bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz halde çoğu yerde en önde giden bir firmayız. 

Sevgili iş arkadaşlarımız, rakiplerimiz ve kardeşlerimiz, sizlere tek tavsiyem şudur. İnsanlardan hangi sektörde olursa olsun bir iş talep ettiğiniz zaman ne olur lütfen yapamayacağınız sözler vermeyin.

FULYA BÖLGESİ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNE BAĞLI BİR MAHALLE

Evet Beşiktaş ilçesinin küçük mahallelerinden biridir. Dikilitaş, Yıldız ve Gayrettepe arasında bulunan küçük bir semttir. İlaç Kurye Olarak Sizlere Fulya Bölgesinde Kaliteli, Güvenli Ve Ekonomik Hizmet Veriyoruz. Bizde bu toplumda yaşayan bir bireyiz. 

Fakat nasıl olsa işi alayımda sonrasında bir yalan uydururum planı ile hareket eder. Zaten o işi zamanında veremeyeceği bellidir. Ama işi de kaçırmamak içinde yalan söyler. Sonrada dediğimiz gibi işi zamanında veremez. Ve kafasında önceden hazır ve planladığı şeyleri müşteriye söyler ve müşteriyi kandırmaya çalışır.

Avatar ileACİL KURYE

CADDEBOSTAN KURYE

CADDEBOSTAN KURYE UZUN VADELİ OLARAK ÇALIŞIYOR

Caddebostan servisi ile çok güzel hizmetlerimiz sizler için olmaya devam edecek. Bizi her an takip ediniz. Bunu başarmanın tek yolu dürüst ve hızlı çalışmadan geçmektedir. Bizler alırken de verirken de hep yapabileceğimiz sözler veriyoruz.  Lut Kavmi tarihte Ve kendileri kadınlarını bırakmış erkeklere yanaşmıştır. Kadıköy ilçesi içerisinde de artık bundan böyle sizler için ve tüm ihtiyaç sahibi firmalar için varlık gösteriyoruz. Kişiye veya firmaya özel çalışma gösteriyoruz. Her firmaya ayrı hizmet verebiliyoruz.

CADDEBOSTAN İLE TÜM SAHİL ŞERİDİ ZOR ZAMANDA YAŞADI

Çünkü buralarda acil durumlarda görev yapacak bir nöbetçi kurye firması bizden önce yoktu. Bizle oldu. İlaç işi olarak sizlere Cadde bostan bölgesinde kaliteli, başarılı, hızlı, hareketli, güvenli ve ekonomik hizmet veriyoruz.  Eskiden Lut Kavmi Bunlar doğru yoldan sapmış ve kadınlarını bırakmış hepsi erkeklere yanaşan bir ahlaksız ve homoseksüel bir yapıda yaşamlarını sürdüren bir toplumdu. Kadıköy bölgesi motorlu çalışma sistemimiz olarak çalışma alanlarımız Maltepe ilçesinin tüm bölgeleri ve semtlerini kapsamaktadır.

Avatar ileACİL KURYE

ETİLER KURYE

ETİLER SEMTİNE KURYE HİZMETİMİZ BAŞLAMIŞTIR

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve Beşiktaş ilçesi sınırları dahilinde olan Etiler ve çevresine gece ve gündüz olmak üzere İlaç servisimiz başlamıştır. Tüm Etiler  çevresine hayırlı olsun diliyoruz. Servisimiz bilindiği gibi ilaç temini yapmaktadır. İlaç firması ve eczane değildir. Beşiktaş  ilçesi ve çevresi geniş bir alana sahiptir. Evet Ulus çalışması ile beraber Levent ve Kağıthane  ilçesinin tüm mahallelerine ayak basmayı düşünüyoruz. Malum burası hem çok büyük bir alana sahip bir ilçe, hemde geniş sanayi olan bir ilçedir. Bu ilçede faaliyet göstermek zor olsa da biz inşallah zoru başaracağız. Sizleri de aramızda görmek isteriz. 

ETİLER!SE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERDEN KURYE ÜCRETİ ALINIR

Sizin adınıza verdiğiniz siparişleri gündüz normal çalışan eczanelerden, gece ise nöbetçi eczanelerden temin edip sizlere kapınıza adresinize kadar getiriyoruz. Yaptığımız bu hizmet karşılığında sizden servis ücreti ve normal ilaçların fiyatlarını alıyoruz. Maslak  Sanayisi ve Atatürk oto Sanayisi zaten çok büyüktür. Çok büyük bir sanayi alanına sahiptir. Sonra sahil kısmında bu bölgesinde büyük iş imkanları vardır. Ayrıca bundan başka büyük binalar, bankalar, iş merkezleri vardır.  Gerçek Hizmet, Dürüst Çalışma, Kalite Ve Öz güven. Bizim bu bölgelerde hizmet verdiğimiz diğer semtler ise böyle sıralayabiliriz. 

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE GECELERİDE ÇALIŞIYOR

İLAÇ KURYE HİZMETİMİZ AKŞAM OLUNCA GENE SİZLERLE

Evet aynen doğru duydunuz. Hizmetimiz özellikle akşam olunca gece  olarak hizmetinize devam etmektedir.  Tutamayacağımız sözü vermekten ar duyuyoruz. Bundan dolayı ilk etapta başarısız olduğumuz gözükse de uzun vadede kazanıyoruz. Bebek  Çalışmalarımız Bebek bölgesinde hizmetimiz sahil kesminde Cevdetpaşa Caddesi üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Buradan İnşirah sokaktan başlayarak Etiler tarafına çıkan yokuş üzerinde ve ilerde eski Bp nin olduğu sokaktan Arnavutköy tarafına çıkan sokaktan başlayarak tüm Bebek semtine hizmetimiz devam etmektedir. Bebek merkez kalabalık ve yoğun trafik olduğu için buralara da biraz gecikme olmaktadır. 

FİRMAMIZ GECE İLAÇ HİZMETİMİZ 7/24 HİZMETE HAZIRDIR.

Yalnız bir hususu söylemekte fayda vardır. Gece ilaç  servisimiz normal gündüz servisten iki katı daha fazladır. Müşterilerimiz bizlere geri dönmeye başlıyorlar. Tüm İlçesinde bir çok görev  olarak yaptığımız işler vardır. Ortaköy  Prensiplerimiz Bu bölgede motosiklet sürmek gerçekten çok zor.

Bir dakika içinde insan üç tane kaza oldu mu? Hemde ufak kaza değil. Birincisi Çırağan tarafında tam ön bölümdeki Caddesinden Ortaköy istikametine doğru ilerlerken, hemde hızımız 70-80 iken bir metre önümdeki adam aniden sola kırıyor karşı şeride ve geri dönmek için manevra yapmaya çalışacak ve beni gördüğü halde bildiği çekinmedi yola girdi adi insan. 

Avatar ileACİL KURYE

HASTAYA YOLCUYA YOLDA KALANA İLAÇ KURYE

HERKESE İLAÇ HİZMETİ, HERKES TANIŞSIN DİYE YÜZDE ELLİ İNDİRİM GELİN BUYURUN

Normal şartlar altında sistemimiz ücretli bir servis olup ayrıca özel hizmet verdiği için biraz sizlere pahallı gelmiş olabilir. Aslında şöyle bir bakıldığında bir gece eğlenmeye çıkan insanlarımız bir sürü para harcıyor, ona buna hava olsun ama desinler diye de bir sürü bahşiş bırakıyor. Sağlık işine geldiği zaman bence o kadar pahallı değil. Değerli arkadaşlar, çalışmaya başladığımız tüm zamandan itibaren her an çalışma aşkımızdan bir şey kaybetmedik. Böylece gece gündüz ne vakit olursa çalıştık ve çabaladık. İlaç Kurye ile devam.

Tüm İstanbul olarak, tüm Sarıyer ilçelerinde ve Şişli ilçesinde hizmet başlanmıştır. Tüm bölge içinde bulunan ilçeler aslında İstanbul iline bağlıdır. Fakat çoğu kimse İstanbul iline bağlı zanneder. Fakat ne kadar Büyük şehir iline bağlı olsa da İstanbul dan daha çok hizmet ve destek alır. Bütün altyapısını falan İstanbul sağlar. Nasıl olursa olsun biz buralardayız. Her ne olursa olsun sizin yanınızda olarak var olduk. Zor anlarda gene size destek veriyoruz. Fakat bizi pahallı bulmayın. Çünkü biz özel olarak hizmet veren bir motorlu kurye servisiyiz.

İLAÇ EVET NE DEMİŞTİK ASLINDA O KADAR PAHALLI BİR HİZMET DEĞİL AMA İNSANLAR BİRAZ ANLAYIŞSIZ.

Evet sizin için kısa süreliğine yüzde elli indirim imkanı sağlıyoruz. Kim bu makalemizi okuyup ta bize dönerse bizde o müşteriye normal fiyatlarımızdan, fiyatı yüksek göstermeden yüzde elli indirim sağlıyoruz. Yani 100 liralık olan bir ücreti sadece 50 liraya getireceğiz. Lütfen gece yarısı üç kuruşa ilaç parasına ilaç getirilmez. Yani arkadaşlar birde sormayın getirme ücreti var mı diye? Gerçekten tuhaf bir soru. Biraz akıllı olursanız seviniriz. Özellikle öğrenciler. Bazen arayıp ilaç soruyorlar ücretli deyince saçmalık deyip kapatıyorlar.

Hizmet verdiğimiz bölgelerin başında bir çok yer gelir. Fakat en başlarda olan, Beyoğlu, Unkapanı, Eminönü, Sirkeci, Tahtakale, Mahmutpaşa, Sultanahmet, Cağloğlu, Gülhane, Sarayburnu, İmç blokları, Perşembe Pazarı, Bankalar Caddesi, Galata, Kuledibi, Galatasaray, Tepebaşı, Şişhane, Tophane, Salıpazarı ve Cihangir bölgeleri ve bu bölgeler arasında kalan tüm mahalle semtlerde hizmetimiz vardır. Burası son zamanlarda biraz eğlence merkezi olmuştur. Allah’ın izni ve sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam edeceğiz. Fakat bizi üzmeyin bizde sizi üzmeyiz. 

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE VARKEN BAŞKA YERİ ARAMAYIN

İLAÇ KURYE SERVİSİMİZ VARKEN LÜTFEN BAŞKA YERLERLE ZAMAN KAYBETMEYİN

Değerli zamanınızı boşa harcamayın. Çünkü sektör içinde bu işi yapan firmalar içinde ilk bu beş başlayan ve ilk önce ilaç taşıması yapan firmayız. Bu konuda bilgili ve tecrübe sahibi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Başka yerleri arayarak boşa vakit kaybetmeyin hemen bizi arayın.  

Karadeniz Kıyısında Bir Yer Evet burası

Karadeniz kıyısında bir yer desek herkesin aklına Karadeniz bölgesi gelmektedir. Fakat çoğu insan Sarıyer bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin Karadeniz kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer İlçesinin Karadeniz Kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı bölgesi. 

İLAÇ SERVİSİ İLE YAZDIĞIMIZ YAZI MAKALELER OTUZU GEÇTİ FAKAT HALA AYNI ALT SIRADAYIZ 

Bazen bu gogle arama motorunu fazla anlamıyoruz. Bir sürü makale ve yeni yazı eklediğimiz halde hala aşağılarda bizi çıkarmıyor. Bunun nedenini anlamıyoruz. Bazı kelimelerde birinci sırada olurken bazı önemli kelimelerde mesela ilaç kelimesinde hala ilk yüz içinde sonlardayız.  

Çalışma Alanlarımız İstanbul bölgesi ile saçmalıklar olmuştur.

Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen ilçe yapılmamıştır. İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler bilerek yapılmaktadır. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. İnsanların halkın yararına değilde

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

İLAÇ KURYE GİDEREK TÜM İSTANBUL’DA FAALİYETE GEÇİYOR BEKLEYİN VE GÖRÜN

Bilindiği gibi bir çok ilçe, şehir ve mahallelerde ilaç eve getirme olarak hizmet veremediğimizden yakınmıştık. Bizler sanki cep telefonları operatörleri gibi, git gide kapsama alanlarımızı yani çalıştığımız bölge ve alanları daha da geliştirmeye büyütmeye devam ediyoruz.

Bizler bir çok ilçeyi çalışma alanlarımızın içine soktuk.

Etiler Bölgesi Burası İstanbul, Beşiktaş İlçesine bağlı elit semtlerden bir tanesi olmaktadır. Levent, Bebek, Arnavutköy, Ulus, Zincirlikuyu ve Büyükdere Caddesi arasında kalan bir bölgedir. Etiler semtinde bir çok irili ufaklı siteler mevcuttur, Maya sitesi gibi, Seramik sitesi gibi. Burası yaklaşık olarak Nisbetiye Caddesi üzerinden Cengiz Topel Caddesine kadar uzanmaktadır. 

İLAÇ KURYE TAŞIMA HİZMETİ İLE VARILACAK EN GÜZEL ŞEY TATLI BİR RÜYA OLUR

Çünkü insan ağrılarının ve sızılarının olduğu bir sırada bir ilaç içtiği zaman bu acılar dinmeye başlamaktadır. Bundan dolayı da acısı olmayan insanlar rahat bir uyku çekerler ve tatlı bir rüyaya dalarlar. Neden? Çünkü bedenleri rahatlamıştır. İşte o ilacı bizler temin ediyoruz ve eve kadar bizler getiriyoruz.

Fakat bu kesim genele lüks araba kullanırlar.

Ulus Kurye bölgesinde biraz zengin kesim oturur.  Bu araba kullanırken genellikle ne trafik işaretlerine uyarlar nede başka sürücüleri takarlar. Genellikle bu tür insanlar ehliyetlerini yada başka diğer bu tür aldıkları şeyleri emek harcamadan aldıkları için özellikle bu tür ehliyet ruhsat falan durumlarında. Sürücü kurslarına da gittiklerine pek inanmıyorum.

Avatar ileACİL KURYE

NİŞANTAŞI KURYE

NİŞANTAŞI İLAÇ GETİRME KURYE HİZMETLERİ AÇILDI

Nişantaşı bölgesi genel baz olarak alındığında buradaki hizmetimiz dağılım göstererek devam etmektedir. Fakat özellikle İstanbul içinde satılan motor sayısı her geçen gün daha da fazla artma göstermiştir. Bu yüzden de firmalar fiyatları taban yapmışlar ve genede satışlar durmamıştır.

2018 yılı itibariyle arabadan çok motosiklet olması düşünülebilir. 

Çünkü er geç o iş için ve tüm yalan dolanlar için sadece kendinizi kandırıyorsunuz ama farkında değilsiniz. Siz o günlük o işi aldınız ama verdiğiniz tahattüdü yerine getiremediniz. Ne olacak? O günlük ücreti aldınız fakat daha sonraki günlerde hem o paradan hemde müşteriden olmuş olacaksınız.

BÖLGEDEKİ HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER NELERDİR?

Bölgede hizmet verdiğimiz semtler ve çalışmalarımız, Osmanbey, Maçka, ile Teşvikiye Hizmetimizdir. Motosiklet Kültürü, Ülkemizde Motosiklet Satışları. Bilindiği üzere ülkemizde son yıllarda motosiklet satışlarında müthiş bir artış olmuştur.

Özellikle metropol şehirlerinde olmak üzere

Özellikle Akdeniz ve çevre illerinde yoğunluk daha fazla artmaktadır.  Yani bu güne değil siz yarına bakın, İlerisine bakın, geleceğe bakın. Günlük düşünmeyin uzun vadede düşünün. İnsanları asla kandırmayın kandırmaya çalışmayın ve haram yollarla para kazanmaya çalışmayın.  O işi almak için yalan konuşmayın, bin bir taklalar atmayın. Yani kısacası bir işi almak için insanları kandırmayın.

Avatar ileACİL KURYE

TAKSİM KURYE

BEYOĞLU VE TAKSİM BÖLGESİNDEKİ HİZMETLERİMİZ GERİ DÖNÜYOR

Büyük bir hizmet alanına sahip bu bölgenin en fazla değer kazanan semtinde büyümeye devam. Burada en fazla gittiğimiz yerler ise, Merter Keresteciler sitesi, Tekstilcilerin bulunduğu cadde ve narin sokak,Fatih Caddesi, Güngören Köy içi bölgesidir. 

Bunun sebebi ise kış aylarında buraya ziyaretin çok az olmasından kaynaklanmaktadır. Evet burası Sarıyer ilçesinin diğer semtlerine nazaran merkezden daha uzak bir yere sahiptir. Tahminen merkezden bir yirmi kilometre uzaklıkta olup buralara otobüsler kalkmaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ İÇİNDEKİ SEMTLERE DEĞER KATMAK HIZLI HİZMET

Bölgede, Beyoğlu Kurye, Taksim Kurye, Gümüşsuyu Kurye olarak birlikte çalışmaya güzel bir örnektir. Kale alış veriş merkezinin olduğu ve tramvay hattının geçtiği bölgeler sayılır.  Ayrıca buradan  hastanesine giden yol üzerin dede müşterilerimiz vardır. 

Galiba minibüslerde gitmektedir. Bu kadar uzak bir bölge olsa da bizler bu bölgeye servis verdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Tabiki de bu gurur kibir manasında değilde sevinç manasında dır. Çünkü bizim Allah ın izniyle kibir ile bir alakamız yoktur.

Avatar ileACİL KURYE

ACİL İLAÇ KURYE İLE HASTALIĞINIZ GEÇECEK

SİZLERE DAHA FAZLA ZAMAN VERMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYOR

Her ne kadar sizler başka yakın ve tanıdıklar vasıtasıyla zor durumda kaldığınız da ilaçlarınızı temin ettirseniz bile, olası durumlarda mecbur kaldığınız zaman lütfen çekinmeden bize ulaşınız. İstediğiniz ilacı eczanelerden temin edip kapınıza teslim ediyoruz. 

İstanbul tüm ilçesi gene tarihi ve eski ilçelerinden biridir. Gene burası da denize kıyısı olan ilçelerdendir. Büyüklük olarak yani alan olarak küçük ilçelerdendir. Genel olarak buralardaki kurye çalışmalarımız uzun vadede sürmektedir.

 SİZİ BİR ÇOK ZAHMETTEN KURTARACAK VE SEVİNECEKSİNİZ

Sevineceksiniz çünkü hiç kimse akrabalarınız dahi çok geçmeden sizden sıkılacak ve yardım etmeyecek. Bizler her ne kadar bu işi ücretle yapsak bile siparişinizi ayağınıza kadar getirip teslim aldığınızda yüzünüzde mutluluklar açacaktır.

Çünkü bu devirde bunu yapan çok azdır. Hizmetlerimiz, bütün firmaları gibi kendi içimizde özel ve normal hizmetlerimiz vardır. Bunlar Acil ve Normaldir. Bizler normal olarak aldığımız işleri gün içinde teslim ediyoruz. Fakat acil  olarak aldığımız işleri de bir saate veriyoruz.

Avatar ileACİL KURYE

GÜNEŞLİ KURYE

GÜNEŞLİ KURYE KALİTELİ ÇALIŞIYOR

Güneşli servisimiz  olarak sizlere Güneşli, Mahmutbey, İstoç, İkitelli, Bağcılar, Bağlar, Halkalı semtlerinde 7/24 hizmet veriyoruz. Sonuçta bizler de trafikte olan araçlardan hemde ilk önceliğe sahip geçiş hakkına sahip aracız. Çünkü en küçük motorlu araç olduğumuz için.

Esenler Motorlu Kurye Esenler İlçesi, Bayrampaşa. Zeytinburnu ve Güngören 

Genel olarak konut ve ikamet alanı olarak oturulan bir ilçedir. Bu ilçe İstanbul da Otogar olmasıyla tanınmıştır. Çünkü İstanbul bölgesindeki en büyük otogar Esenler ilçesi sınırları içerisindedir. Burası çok geniş ve büyük bir otogar olma özelliğindedir.  Bağcılar, İstoç ve Mahmut bey ilçeleri arasında kalan bir ilçedir.

GÜNEŞLİ BÖLGESİNDE YOLLARINIZ AÇIK

Bizimle beraber bildiğiniz tüm doğruları unutun. Artık biz geldik ve devir değişti. Yeni bir çalışma şekli ile karşınızdayız. Hazırız. İlaç servisi Olarak Sizlere Güneşli Bölgesinde Kaliteli, Güvenli Ve Ekonomik Hizmet Veriyoruz. Fakat maalesef insanlarımız öküz oldukları için hiç bir şeyin farkında ve bilincinde değiller. 

Güneşli Evren ve Bağlar mahallesi vardır. İstanbul un en gözde ilçelerinden biri haline gelen

Bağcılar yükselen değer haline gelmiştir. Burada arsa fiyatları çok yüksek oranda artmıştır. Bunun sebebi iki olaydır. Birincisi üçüncü hava alanı projesi hatta yapılmaya başlanmıştır. Burada yapılmıştır. İkinci unsur ise gene üçüncü köprü ve yolları bu bölgeden geçmiştir. Bu iki unsurdan dolayı burada arsa fiyatları arttı.

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ GETİR KURYE

İSTANBUL İLAÇ GETİR HİZMETİ BAŞLADI

İstanbul içinde olmak üzere eczanelerden alıp adresinize ilaç hizmeti veriyoruz. Bu bölgede bulunan en büyük cadde bölge ve caddesidir. Çevre yolu başından başlayarak Özgürlük meydanına kadar uzanmaktadır. Hayatı ölümüne yaşamak değil, doğru yaşamak gerekmektedir. 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ilaç servisi hakkında bilgi vereceğim.

Bilindiği gibi normal olarak yurt içinde hizmet vermektedir. Ayrıca firmaları bulunmaktadır. Bunla yurt dışına sipariş yoktur. Bu firmaların ismini en büyüğü thy firması sonra falan vardır. Bunlarda uçakla beraber kargolarını yollar. Bizim işimiz ise sadece İstanbul içindedir

ARTIK DIŞARI ÇIKMANIZA GEREK KALMAYACAK

Evet sizin yerinize biz gidiyoruz, siparişlerinizi temin ediyoruz, sizlere teslim ediyoruz. Daha sonra İstanbul Caddesi vardır. Buralarda birçok telefoncu ve yiyecek içecek dışında birde Carousel avm bulunmaktadır. Aramızdaki Bazı Çok Yaramaz Ve Tehlikeli Sürücüler Hakkında dikkatli olunuz. 

Zincirlikuyu  Çevresi İstanbul köprü trafiğinin tam merkezinde bir bölgedir.

İkinci köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında ortada bir yerdir. Aslında strejeji olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Küçük bir alanı kapsasa da genel olarak yüksek binaların olduğu bölgeler arasında sayılır. Levent Büyükdere Caddesinden Beşiktaş istikametine doğru ilerleyince hemen sağ tarafta kalır.

Avatar ileACİL KURYE

ZEKERİYAKÖY KURYE

ZEKERİYAKÖY KURYE SERVİSİMİZ HEP HAZIR

Sarıyer ilçesinde, ormanın içindeki köylerden sadece bir tanesidir. Fakat burası biraz daha zengin kesim olarak bilinir. Burası eski yerlerden biridir. Buranın tam tersi istikametinde, Sarıyer ilçesine bağlı Uskumruköy bölgesi sınırı bulunur. İşte sahil tarafına plazalar yapılmıştır. Hatta değerli devlet büyüklerimiz bu yapıların İstanbul ‘un silüetini bozduğu ile ilgili tartışmalar yaşanmıştır.

ZEKERİYAKÖY İLAÇ İLE SİPARİŞLER KAPINIZDA

Evet bize vereceğiniz acil ilaç ile ilgili siparişleriniz yarım saat içinde kapınızda olmaktadır. Servis ücretimiz lütfen bize sorunuz.  Sarıyer İlçesinde Farklı Bir Çalışma Sunuyoruz. Buranın bir çok İlçesi vardır. Bu sınırı epey bir uzundur. Diğer taraftan da Beşiktaş ilçesi ile sınırı vardır. Kağıthane ve Beşiktaş  sahile yakın yerinde  stadı bulunmaktadır. Fakat burasının girişi diğer taraftan Şişli tarafındandır. 

Avatar ileACİL KURYE

BALMUMCU KURYE

BALMUMCU MOTO KURYE HİZMETLERİMİZ

Balmumcu servisi ile yeni bir döneme başlıyor. Uzak ve yakın semtlerine servisi başladı.  Çevre yoluna da uzun bir sınır olarak bağlantısı bulunur. Askeri sitesine komşudur. Burada Hizmet Verdiğimiz bölge ve Semtler, Şuanda Levent bölgesini içeren tüm mahallelerde hizmetimiz vardır.

Balmumcu Bölgesi Levent servisimiz faaliyete geçiyor.

Akatlar bölgesi, Ebulula Mardin Caddesi Çilekli Caddesi, Gazeteciler sitesi için hizmetimiz devreye giriyor. İç Levent, Hacı Adil Sokak, Levent Caddesi ve Karanfil Caddesi içinde İç levent hizmetimiz çalışıyor. Tüm bu bölgelerde bulunan elemanlarımız halen çalışmalarına devam ediyoruz.

BALMUMCU İLAÇ KURYESİ DE AÇILMIŞTIR

Beşiktaş ve Balmumcu bölgesinde her türlü evrak ve ilaç  servisimiz sürüyor. Acil durumlarda mutlaka bizi arayın.  Beşiktaş  ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur.  Böyle tam ortada kalmış gibidir. Güzel ve kaliteli işlerimiz buradan çıkar. 

Talatpaşa Caddesi, Ortabayır, Harmantepe, Yahya Kemal, Bacadibi bölgeleri için ise Gültepe hizmetimiz size hizmet veriyor.

İsmet İnönü caddesi ve çevre caddeleri için Çeliktepe Acil servisimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca Akarsu Caddesi ve çevresi için Emniyetevleri Caddesi, Sultan Selim Caddesi için Sanayi Mahallesi çalışmamız vardır. Gümüşhane Caddesi ve çevresi için Şirintepe bölgesinde hizmet veren elemanlarımız mevcuttur.

Avatar ileACİL KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

İstanbul içinde ilaç servisimiz başlamıştır. Kırsal Kesimlere teslimat yoktur.  Buraya bağlı ve burada hizmet vermek için gittiğimiz bölge olan bir çok hizmet alanlarımız ve hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır. Çünkü ne kadar motor bir tutku da olsa kimsenin kimsenin hakkına tecavüz etmeye asla hakkı yoktur.  Esentepe, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy semtlerinde ise gene büyük binalarla Avm ler bulunmaktadır. Diğer arka mahalleleri daha sakin bir yapıya sahiptir. 

İSTANBUL ACİL İLAÇ  İLE YANINIZDAYIZ

Eczane değiliz bize ilaç sormak için lütfen aramayın. Acil olarak  İhtiyaç durumunda mutlaka bize geri dönüş yapınız. için arayınız.  Fatih çalışmalarımız  olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim.  Sonuçta bu da bir ulaşım aracıdır. Ve eğlenecekse her kes bu işin pistleri falan var oralarda eğlensinler. Genel olarak iş sahası sanayi olarak değilde, Avm, mağaza sektörü olarak büyüyüp gelişmiştir. Şişli, Osmanbey bölgeleri daha çok tekstil mağazaları olarak hizmet vermektedir. 

Avatar ileACİL KURYE

ALO İLAÇ KURYE

Alo İlaç Kurye Moto  Servisi 

Alo İlaç Hizmetimiz İstanbul İlinde başlamıştır. Tüm İstanbul İlçelerinde hizmetimiz devam etmektedir.  Çünkü doymuşluğun ve doyumsuzluğun tadına varmış olan batı artık yeni şeyler üretmek ve denemek istiyor. İşte bu düşünce de insanı doğrudan saptırıyor. 

Bölgedeki yakın ilçesinde ve çevre semtlerinde, mahallelerinde ve tüm caddelerinde servis olarak hizmete başlanmıştır. Çalışma koşullarımız sadece düzenli ve kaliteli çalışmak ve söz verdiğimiz gibi zamanında ürünleri teslim etmekten geçer.

Alo İlaç İle Bize Sipariş Verin

Bizleri Alo deyip arayın ve istediğiniz vakit bize sipariş verin. Lakin boş yere geceleri rahatsız etmeyin. Bu topluma bir elçi geldiği zaman elçiye kendilerinin doğru yolda ve temiz olduklarını asıl pis ve yanlış olanın kendilerine doğruyu ve hakkı anlatan elçiler olduğunu söylemişlerdir. 

Hizmetlerimiz çoğunlukla özel çalışma servisi olmakta olup, araçlı ve vip servisimiz vardır. Bizler İstanbul içine hizmet olarak sizlere bu bölgede kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için 7/24 hizmet vermekten kaçınmıyoruz.

Avatar ileACİL KURYE

CİALİS GETİR KURYE

CİALİS GETİR KURYE HİZMETİ

Sizin için özel orjinal eczane ürünü Cialis temin edip özel olarak adresinize getiriyoruz. Fark etmez. Motor Kullananların Ortak Sorunu Fark edilmemek, Veya Bilerek Bilinçli olarak bunlar bizi hiç Fark etmemek. 

Motosiklet kullanıcıların en fazla yakındığı konu araç sürücülerinin motorları görmemeleridir. Ya da görmezlikten gelmeleridir.  Şimdilik hedefimiz İstanbul içinde servisi olarak belirledik ve çok şükür bu hedefimize ulaştık. Rabbime hamdolsun. 

ORJİNAL KULLANIN SAHTE DEĞİL

Arkadaşlar internette bir çok sahte ürünler var lütfen onlardan almayın. Orjinal alın. Yol üstünde giden bir araç sürücüsü önünde motor olduğu halde yol boşmuş gibi davranıyor ve bilerek üstüne gidiyor, nasıl olsa motor dur bir yere kaçar diye. 

Evet dediğimiz gibi burası büyük bir yüz ölçüme sahip bir alandan oluşmaktadır. Hem sahil kısmında hemde çok yukarıda Tem Otobanın yukarılarına doğru uzanan büyük bir alandadır. 

Avatar ileACİL KURYE

BAHÇEKÖY KURYE

BAHÇEKÖY MOTO KURYE HİZMETİ

Bahçeköy bölgesi ve ormanlık alana kurye yapılıyor. Kemerburgaz arasına hızlı kurye servisidir.  Bu toplum o kadar sınırı aşmış ki kendilerinin hepsinin doğru yolda oldukları yanlışına sapmışlar ve tamamen yanlış yolda oldukları halde sapıtıp gitmişlerdir.

Bu hizmet verdiğimiz alan içinde özellikle Büyük dere Caddesi üzerinde bulunan, Metrocity alışveriş merkezi ve kule rezidansları, Özdilek Avm ve rezidansı, Kanyon Avm ve kuleleri için, Yeni yapılan Zorlu Avm ve binası, Eczacıbaşı Binası vardır. 

BAHÇEKÖY ACİL İLAÇ SERVİSİ BAŞLIYOR

Bahçeköy’den Zekeriyaköy bölgesine Acil Servis vardır. Buradan daha ilerideki bölgesinden Uskumruköy tarafı vardır. İşte bu toplum yukarıda saydığımız nedenler doğrultusunda yaklaşık bir milyon olarak tahmin edilen bir nüfusa sahip kocaman bir iki şehir idiler.

Ayrıca bu bölgede bulunan, Eczacıbaşı Plaza, Apa Giz Plaza ve diğer binalar ile plazalar içinde hizmet vermekteyiz. Levent bölgesi genel olarak merkezi bir yeri kaplasa da çok geniş bir alan Levent diye adlandırılır bilinir. 

Avatar ileACİL KURYE

GÖKTÜRK KURYE

GÖKTÜRK KURYE HİZMETİNE DEVAM EDİYOR ARAYIN.

Göktürk İlaç ile siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar. Göktürk servisi İstanbul 7/24 servis yapmaktadır. Göktürk Olarak İlçemizi Kısaca Tanıyalım. Eyüp  İlçesi, Bayrampaşa. Zeytinburnu, Güngören ve Bağcılar, İstoç ve Mahmut bey ilçeleri arasında kalan bir ilçedir.

Genel olarak konut ve ikamet alanı olarak oturulan bir ilçedir. Bu ilçe İstanbul da orman alanı  olmasıyla tanınmıştır. Çünkü İstanbul bölgesindeki en büyük orman Eyüp ilçesi sınırları içerisindedir.

GÖKTÜRK BÖLGESİNDE  İLAÇ SERVİSİ YAPIYORUZ ARAYIN.

Motorlu ve arabalı  hizmeti vardır. İstanbul şehrinin Sarıyer İlçesinin Göktürk Mahallesinde Motorlu hizmeti veriyoruz. Bu bölgede büyük alışveriş merkezleri olmasına rağmen sanayi olarak ta Tekstilkent ve Giyimkent olarak iki tane yan yana bir sanayi bölgesi vardır.

Fakat burası genelde sanayi değilde daha çok küçük işletmelerdir.  Bu bölgelerde bir çok paket işleri olmaktadır. Daha çok yoğun tekstilkent bölgesinde motorlu servisimiz olmakta ve bu bölgelerden paketlerimiz ve gönderilerimiz, işlerimiz çıkmaktadır. 

Avatar ileACİL KURYE

İSTİNYE KURYE

İSTİNYE ÇEVRESİNDE HİZMETİMİZ ÇALIŞIYOR

İstinye bölgesi biraz büyük ve birazcık ta olsa kalabalıktır. İstanbul un en gözde yerlerinden biridir. Özellikle sokak ve caddelerde ve özellikle otoban ve çevre yollarında makas atarak giden sürücülere kim olursa olsun kesinlikle karşıyız.

Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Şişli Arabalı Hizmeti, Şişli ve çevresinde motorlu elemanlarımızın alamayacağı büyük ebatta kargo ve paketleri teslim alıyoruz kendi aracımızla adresine teslim ediyoruz. 

İSTİNYE ACİL İLAÇ SERVİSİNE HALEN DEVAM.

Buralara çok yoğun bir şekilde çalışma yürütmekteyiz Çok çabuk ve acil olarak teslimat sunuyoruz.  Bizden bunu yapan çok az nadir motorcular vardır. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir.

Bu durumlardan bizlerde son derece rahatsız oluyoruz. İstinye kurye bölgesinde dışarı çıkamayan bütün müşterilerimize ve gece dahil olmak üzere, keyfine düşkün müşterilerimize ve ihtiyacı olan her kese acil ilaç servisi yapıyoruz. İstinye Expres Sistemi, Özellikle Şişli ilçesine bağlıdır.

Avatar ileACİL KURYE

AYAZAĞA KURYE

AYAZAĞA MOTO KURYE ÇALIŞIYOR

Ayazağa Kurye olarak hizmetlerimiz sürüyor. Cendere bölgelerine yakinen hizmet. Tarihte yaşamış ve sonradan gün yüzüne çıkan bir toplum, örneği Lut Kavmi toplumu ve anlayışı oluşmaya başladı. Tarihte Lut toplumu vardır. Arkadaşlar bizimle beraber bize teslim ettiğiniz ve bir yere yollamak istediğiniz bu ürün veya yolladığınız emanet ne olursa olsun Allah izniyle sağ salim zararsız zamanında yerine teslim ediliyor. 

AYAZAĞA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Seyrantepe Huzur Mahallesine servis vardır.  Sarıyer İlçesine bağlanmıştır. İşte veya bu kavmi diye bilinen bir toplumun bu anlayış üzer nasıl sapıttığı kutsal olan kitaplarda ve tarih kitaplarında vede ayrıca son güncel gelişmelerde ki arkeoloji bilimi ile gün yüzüne çıkmış bulunmaktadır. Bir aksaklık veya hata durumunda her an hatamızı telafi etmek üzere o firma için yedek kurye barındırıyoruz.

Avatar ileACİL KURYE

YENİKÖY KURYE

YENİKÖY KURYE HİZMETLERİMİZ AÇILDI

Yeniköy Kurye olarak tüm gücümüzle hizmet vermekteyiz. Yeniköy ve İstinye bölgesine büyük önem veriyoruz. Bölgedeki Çalışmalarımız Son Derece Yoğunlaşmıştır Bebek bölgesi iş potansiyeli olarak aslında daha fazla olması gereken yerlerin başında gelmesine rağmen buradaki iş ve dağıtım işleri daha azdır. Onların biraz daha cimri olduğunu görüyoruz. Çalışma alanımızın içine artık memnuniyetle  Motorlu Servisi Hizmetini de katmış bulunmaktayız.

YENİKÖY İLAÇ GETİRME İLE KAFANIZ RAHAT

Servis ve hizmetlerimiz bu bölgelerde yoğunlaşmıştır. Acil hizmetimiz buralar için çoğunlukla geçerlidir.  Bunun nedeni burada zengin inanların barınmasıdır. Aslında bunların daha fazla işleri ve zengin olmalarından dolayıda bu tür işleri dışarıya vermeleri gerekirken bu ters bir orantı olarak göze çarpmaktadır. Bizler bu bölgede iş alırken insanlar azaldı. Firmalardan işlerin daha erken alınıp, daha erken teslimat yapılmasını sağlamaktadır. 

Avatar ileACİL KURYE

SARIYER KURYE

SARIYER KURYE HİZMETİMİZ BAŞLADI

Sarıyer Kurye Servisi ile yeni bir döneme başlıyoruz. Tüm Sarıyer Semtleri ve  bölgesine indirimli servisimiz başladı. Hele eski ehliyete sahip eski kafalı cahil insanlar bizim yollarda bile olmamızın yasak olduklarını söylüyorlar hala bize. Geri zekalı salak insanlar. Bide yılların tecrübeli şoförleri olacaklar. Sakin ve güzel bir yerdir tabi ki yazları hariç. Çünkü yazları çok kalabalık oluyor. İşte bölgesinde daha çok yaz aylarında iş olmasına rağmen kış aylarında bu yüzde çok düşmektedir.

SARIYER İLÇESİNE ACİL SERVİSİMİZ VARDIR

Sarıyer bölgesinden sonra Maslak bölgesi hizmeti de vardır. Bahçeköy bölgesine de hizmetlerimiz mevcuttur.  Bu bölgelerde daha çok yazlık ve tatil bölgeleri olduğundan buralarda fazla motor kullanımı ve satışı olmaktadır. Bizler buna benzer paket servisi yapan arkadaşların başı boş ve saçma sapan trafikte gitmeleri büyük oranda bu etkileşimi artırmaktadır. Fakat bunu düşünenler ne bu aya hürmet etmişler nede Ramazan ayında oruç tutanlara.vermişler. 

Avatar ileACİL KURYE

LEVENT KURYE

LEVENT KURYE HİZMETİMİZ ÇALIŞIYOR

Levent Kurye ile kısım kısım olan Levent bölgesi çok kolay. Beşiktaş ve Şişli bölgelerini çok iyi bir şekilde bilmekteyiz. Bazı büyük motor kullanan yüksek motorlu makinelere sahip motor sürücüleri de ama bazıları diyelim.

Bu tip insanlarda yollarda trafikte ve tehlikeli yerlerde yarış tutkunlukları yapabiliyor. Kağıthane de Verdiğimiz Güzel Hizmetlerimiz Ve Kağıthane Bölgesinin Tarihteki Yeri. Hizmetlerimiz arasında saymakta olduğumuz servislerimiz sadece bu bölge için geçerli hizmetlerdir. 

LEVENT İLAÇ KURYE 7/24 HİZMET VERİYOR

Levent Kurye bu semtlere çok hızlı ve çabuk hizmet veriyor.Bu bölgedeki müşterilerimiz güven veren müşterilerdir. Şunu da söylemeden edemeyeceğiz. Tabi ki çuvaldızı kendimize iğneyi de başkasına batırıyoruz. Yani kendimizi masum saymıyoruz.

Özellikle ehliyetsiz, kasksız ve ne olduğu belli olmayan şikayetçiyiz.  Firmamız daha yeni olmasına rağmen ve burada yüzlerce motorlu olupta rekabetin son derece yüksek olmasına rağmen kısa zaman içerisinde çok büyük ilerlemeler kaydettik.

Avatar ileACİL KURYE

ÇELİKTEPE KURYE

ÇELİKTEPE KURYE ÇALIŞMAYA DEVAM

Çeliktepe ve Emniyetevleri hizmet veriyoruz. Ayrıca Gültepe ve Sanayi Mahallesinde de varız. İnsanlar maalesef üzülerek söylemeliyiz ki,  İşte bu duygu ile hareket eden insanlar doyumsuzluğa ölene kadar doymazlar. Bunlar hep böyle gelmiş toplumlardır. Ayrı ayrı hizmet verdiğimiz bölgeler İzmit ve Gebze bölgelerinde ayrı ayrı olarak çalışıp ta hizmet verdiğimiz yerler vardır. Bu yerler özel hizmet alanı için de olsa da sizler için devam ediyoruz.

ÇELİKTEPE ACİL İLAÇ  HİZMET VERİYOR

Bizler Çeliktepe servis olarak tüm bu bölgelere hizmet götürüyoruz. Motorlu Kurye olarak seri yolluyoruz. Ve iş o kadar çok ileri gitmiş ki o kadar kalabalık bir toplumda birde erkekler hepsi bir biri ile olmuş ve uzun zaman geçmesine rağmen bundan da bıkmışlar ve yeni erkekler bulmaya ve araştırmaya yüz tutmuşlar ve başka yerlerden bulmaya kalkışmışlar. Kağıthane İlçesi ve Büyükdere caddesi üstünden. Atatürk sanayi  bölgesi Maslak semtindedir. 

Avatar ileACİL KURYE

ALTUNİZADE KURYE

ALTUNİZADE MOTO HİZMETİ BAŞLADI

Çok sevdiğim ve severek iş yaptığım bir yer Altunizade. Hemen birinci köprü çıkışında kolay bir bölgede bulunmaktadır.  Ve kendilerinin haklılıklarını savunmuşlar ve en sonunda korkunç bir olay ile helak olmuşlardır.  Üsküdar ilçesinin yüzlerce tarihi eser ve tarih kokan bölgesi, camisi, sarayı, korusu, çeşmesi ve daha birçok ünlü yeri olmakla beraber en tanınmış yeri tabi ki de kız kulesi ve önündeki sahil kesimidir. İstanbul da buralara gitmeyen pek azdır sanırım. 

ALTUNİZADE BÖLGESİ EMİN ELLERDE

Çamlıca, Kısıklı, Bağlarbaşı, Koşuyolu ve Çevreyolu arasında kalır. Lüks konutları ve güzel büyük siteleri mevcut bir bölgedir.  Aradan geçen binlerce yıl sonra kazılarda yakın zamanda böyle bir toplumun var olduğu da kalıntıları ile ortaya çıkmıştır. İşte firması,Üsküdar İlçesinde iş olarak bir hizmet daha sunuyoruz. Bu ilçemiz artık boynu bükük kalmasın diye burada da hizmete başladık. Burada servisimiz hizmete açılmıştır. Hemde son surat. Hemde kaliteli ve güvenli.  

Avatar ileACİL KURYE

KEMERBURGAZ KURYE

KEMERBURGAZ KURYE BURADA ARTIK 7/24 HİZMETİ AÇILDI

Osmanlı zamanında su taşıması faal kullanılmıştır. Ormanlıktır. Bazıları da özellikle eksozlarını abart ve seslilerle değişerek insanları rahatsız edebiliyorlar.. Bizlerde genel olarak trafiği tehlikeye düşürecek her türlü sürüşe karşı olduğumuzu buradan belirtmek isteriz.

Eyüp İlçesi Ve Komşu Çevresinde Verilen Hizmetler, Şişli Acil hizmeti, İlçesi sınırları içerisinde hizmet verip acil hizmet sunmaktadır. Vadi İstanbul  Hızlı sistemi, Olabildiğince hızlı çalışarak hızlı teslimat yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

KEMERBURGAZ İLAÇ HİZMETİ İLE ZOR DURUMDA KALMAYIN

Burada hızlı ve atak olarak çalışmalar yapmaktayız. Bu bölgeye özellikle arka taraflarına siteler yapılmaya başlanmış. Bu trafiğe açık yollarda yarış ve hız yapabiliyorlar. Hatta tek teker kaldırıp ta insanları tehlikeye atabiliyorlar.

Peki bunu daha çok ana yol tem ve otoban yollarında yaptıklarını görüyoruz. Hizmetimiz açılmıştır. Hizmetimiz 7/24 çalışma vermektedir. Her şart ve koşul altında Şişli İlçesinde hizmet veriyoruz. Çalışmamız beş dalda gerçekleşmektedir.

Avatar ileACİL KURYE

BEŞİKTAŞ KURYE

BEŞİKTAŞ KURYE HİZMETİ BEŞİKTAŞ İLÇESİNDE

Beşiktaş İlçesi küçük ama semtleri ünlü ve etkili bir alana sahiptir. Spor kulübünün olduğu yerdir. Beşiktaş Semtimiz Boğaz Sahil Bölgesinde Bulunur. Bebek merkez kalabalık ve yoğun trafik olduğu için buralara da biraz gecikme çok olmaktadır.

Fakat Küçük Bebek Caddesinden yukarıya doğru dik bir yokuş yukarı çıkmaktadır.  Büyükdere Caddesi ve Barbaros bulvarı Caddesi için Sinanpaşa hizmetimiz devreye girmektedir. 

BEŞİKTAŞ SERVİSİ İLE HIZLI VE ACİL TESLİMAT BAŞLADI

Konaklar mahallesi, Sabancı Center bölgesi için 4.Levent hizmetimiz vardır. Ayrıca Alibeyköy Tem otoyolu kenarında kurulan 5. Levent bölgesi için yeni 5.Levent bölgesindeki hizmetimiz vardır.

Buralardan bir iş çıktığında hazır vaziyette en geç yarım saat içinde işleri teslim almakta ve bir saat içinde ise yerlerine teslim etmektedir. Buradaki bu kadar eleman barınmanın nedeni buraya verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. 

Avatar ileACİL KURYE

MASLAK KURYE

MASLAK KURYE HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR

Maslak servisimiz artık başlamıştır. Maslak İlaç getirme 7/24 hizmet içindedir. Zaten Motosiklet satışları araçları geçmiş durumdadır. Buna binaen böyle artışlar olmasına rağmen sürücülerin motosiklet kültürü gelişeceğine üzülüyoruz ki daha fazla azalmaktadır. 

Ayrıca sende motora biniyorsun mutlaka, attığın yalan başına gelir ve o zaman gününü görürsün. Onun için yalan konuşmaya gerek yok. Çünkü Allah zaten biliyor ve görüyor her şeyi. Bize güvenen ve bize destek olan tüm müşterilerimize ve Sarıyer halkına burada kendilerine teşekkürü borç biliriz.

MASLAK İLAÇ SERVİSİ BÜYÜK HIZLA BAŞLADI

Maslak ve çevresinde acil ve ilaç  hizmetine başladık. Taşıma ücretimiz değişiyor. Hele bu metropol de insanlar motosikleti araçtan bile saymıyorlar ve ona göre araçlarını sürmeye devam ediyorlar. Buna yüzlerce binlerce örnek versek verebiliriz.

İnsanlar neden böyle davranıyor anlamış değiliz. Bahane hazırdır, en fazla kullanılan mazeret motorcu muzun lastiği patladı biraz geç kaldık kusura bakmayın. Yada müşteriyi en derinden vurmak için oldu.

Avatar ileACİL KURYE

ANADOLU HİSARI KURYE

ANADOLU HİSARI MOTO KURYE HİZMETİMİZ

Anadolu Hisarı sahilde boğaz tarafında bir bölgemizdir. Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta ve 2. köprü altındadır.  Böyle bir durumla karşı karşıya olan ve bunun tarihte kesinlikle yaşandığı bilinen böyle bir olayı görmezlikten gelip insanlar hala bu yoldan ilerliyorlar.

Evet Beykoz spor kulübünün kullandığı basket sahası gene bu bölgede içinde bulunmaktadır. Ayrıca gene Beykoz kulübünün kullandığı futbol sahası tesisleri diye bilinen yer.Fakat çalışmaya devam ederiz, ne zamana kadar evet çalışma ancak ölene kadar devam eder. Kurye olarak büyüyeceğini düşünüyorum. 

ANADOLU HİSARI İLAÇ  SERVİSİ VARDIR.

Beraber çalışmakta olup hizmetimiz süperdir. Anadolu Hisarı sapağından aşağıya sahile kadar inince gelir. Ve tarihten asla örnek almadan yanlışa doğru zamanla sürükleniyorlar. Güzel ve kendinden emin olmak için sağlığı unutmayın çalışan insanlar ve tüketen insanlar arasındaki fark nelerdir? 

Göksü sitesi de bulunur. Burası kısımdan oluşan bu site nedendir ki dörtten başlamaktadır. Bunun neden böyle olduğunu anlamış değilim. Hizmetlerimiz arasında saymakta olduğumuz servislerimiz sadece bu bölge için geçerli hizmetlerdir. Anadolu hisarı kurye olarak sade düzgün şekilde güvenli hizmet Sağlıyoruz 

Avatar ileACİL KURYE

EYÜP KURYE

EYÜP KURYE, EYÜP İLÇESİNDE HİZMETTE

Eyüp İlçesi tüm semtlerinde acil hizmeti başladı. Burası Eski İstanbul da oturulan ve ticaret yapılan alanlardan başındaydı. İnsanlar trafikte  Yada yan yoldan ana yola çıkacaksa motor varsa gene yokmuş gibi davranıp yola dalıyor.Yada bilerek yapıyor. Ya da yolda giderken seni kıskanıp yol vermiyor.

Yada aynasına bakmadan şerit değişiyor. Eyüp İlçesinde yaptığımız moto kurye çalışmaları sürüyor. Ve gelişmeler Eyüp  servisimiz yaklaşık 2010 yılından itibaren hizmet verirken, daha sonra çalışmalarını bırakmamış sürdürmüştür. 

EYÜP  KURYE SERVİSİ KÖTÜ GÜNÜNÜZDE YANINIZDA

Çalışmalar sıklaştıkça bu bölgede hizmetimiz her gün artmaktadır. Yoğun insan kalabalığına rağmen hizmetimiz çok başarılıdır.  Arkayı görmüyor. Yani her türlü fecaatla karşı karşıya kalıyoruz. İnsan yerine koyulmayı bırakın araç yerine yerine bile koyulmuyoruz.

Her gün yolda onlarca kez kaza ile karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar bizi özellikle bilerek ve çok az da bilmeyerek çoğu zaman çok kötü işler oluyor. İleriyi görmüyorlar. Eyüp, Haliç bölgesinin tek gözdesidir Buralar tarih kokuyor. Ama sektöründe bir çok  yalanlar vardır.

Avatar ileACİL KURYE

TARABYA KURYE

TARABYA KURYE HİZMETİMİZ HALEN SÜRÜYOR

Tarabya Kurye Servisimiz açıldı. Bundan sonra acil ve acil ilaç  kurye servisimiz başlamıştır. Diğer taraftan ise yaklaşık olarak Tarabya üstü bölgesi diye bilinen yere kadar uzanır. Burası insanların genellikle balık tutmaya geldiği bir bölge üzerinde kalabalık bir yer.

Üst kısımda bir çok koru olarak bilinen yerler var. Bunların en başında Ayşe Sultan Korosudur. Dediğimiz gibi  burası yukarıda Etiler semtine kadar ilerler ve uzanmaktadır.  Bu iki semtimizde Beşiktaş İlçesine bağlıdır. 

TARABYA SERVİSİ 7/24 SÜRER VE DEVAMLIDIR.

Tarabya Kurye İlaç taşıma ile sizlere daha iyi hizmet vermek  için gece gündüz yirmi dört saat hizmet vermektedir. Aslında bu bölgelerin çoğunda çocukluğumuzda gezdik. Bahçeköy, Zekeriyaköy, Kilyos, Ayazağa, Kemerburgaz gibi bölgelerde dolaşırdık.

Çünkü gezmeyi dolanmayı çok severdik. Bisikletlerimiz vardı. Allah bunlara akıl versin. Lütfen hizmetimiz için bizi arayın yada mutlaka fiyat sorunuz.  Verdiğimiz emek bir çok iş alanından daha fazla olduğunu biliyoruz ve her kes bunu görüyor. 

Avatar ileACİL KURYE

USKUMRUKÖY BÖLGESİNDE TESLİMAT SÜREMİZ BİR SAATE İNDİ

Taşıma olarak Uskumruköy kurye ile illere sadece acil hizmet veriyoruz.

Çünkü biz ilaç firması değiliz. Diğer illere hizmet almak için en yakın eczaneye başvurunuz. . Avrupa Yakasında ise şuana kadar gidilen iller sadece İstanbul ilidir. İstanbul dışındaki ilçelere dahi gitmiyoruz. Yani aslında gideriz fakat moto  kurye ücreti fazla geldiğinden kimse bizi çağırmaz. Zaten insanlar bizi beş liralık ağrı kesiciyi bile getiren bakkal gibi görüyor. Özellikle öğrenci kesimi alışmışlar oturdukları yerden aramaya. Sanki bedava gelecek ayaklarına.

Kesintisiz teslimat sağlamak için sizler için gece gündüz çalışıyoruz.

Uskumruköy motorlu kurye yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak teslimat yapabilmektedir. Gece saatlerinde taşınmasını istediğiniz ilaç ve benzeri şeyler için gecikmesiz teslimat sağlam sağlanmaktadır. Bu gibi önemli durumlar için sabahı beklemeden anında teslimat yapılabilmektedir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kiralık olarak  uygulamasında geçerli tüm bizim devamlı kiralama sözleşmesi kapsamında belirleniyor.. 

Avatar ileACİL KURYE

BALTALİMANI HİZMET VERDİĞİMİZ YERLERDEN BİR TANESİDİR

Baltalimanı Kurye içine gelecek ve buradan dışarı çıkacak işleri alıyoruz

Baltalimanı Kurye telaşlanmayın hemen bizi arayın yetiştirelim. Bilgisayar, hard disk, flash disk mi ofiste kaldı hemen bizi arayın. Yada hafıza kartınızı, fotoğraf makinesi  lap top mu unuttunuz ? Hızlı ve pratik olması sayesinde ulaşım amacı ile sorunsuzdur.

Baltalimanı hızlı kurye bu amaçla motosikletleri kullanarak sorunsuz taşıma gerçekleştirebilmektedir. İster belli bir saatte isterseniz de hemen teslim edilmesini istediğiniz şeyler için taşıma yapılmaktadır. Lütfen boş beleş boş yere aramayın. 

Tüm motosikletlilere her zaman kasklarını takmalarını tavsiye ediyoruz.

Baltalimanı Kurye, İstanbul Avrupa yakasında daha fazla bu iş kullanılır.  Fakat bölgesinin Anadolu yakasında ise daha az bu işi kullanan daha az vardır. Burayı üç bölgeye ayrılmışlardır. Ayrıca İstanbul’ un uç bölgelerindeki semtlerimizde gidemiyoruz.

Ve hangi bölgeye daha yakınsa o bölgenin sınırları içinde sayılıp ekstra  bölgeler sayılmış ve normal ücretin üstüne ekstra fiyat eklenmiştir olmaktadır. Kimse kimseyi üzmesin. Unutmayın sadece özel servis veriyoruz. Toplantıya sunum mu unuttunuz?

Avatar ileACİL KURYE

VİAGRA KURYE

İNTERNETTEN VİAGRA SİPARİŞİ VERMEK İSTERSENİZ

İnternetten viagra siparişi verdiğiniz zaman kesinlikle kazıklandığınız anlamına geliyor. Size gelen personelimize lütfen reçete kağıtlarınızı eksiksiz olarak veriniz. Lütfen bizi başla işlerle asla ama asla karıştırmayın. Bu işten sadece taşıma ücreti alıyoruz. Başka bir karımız asla yoktur. Reçetesiz ilaçlarınızı istediğiniz adrese bir saat içinde teslim ediyoruz. Özel olarak istediğiniz tüm resmi ilaçları bizden rahatlıkla internetten sipariş vererek sipariş verebilirsiniz.

CİNSEL GÜÇ ARTTIRICI HAP OLARAK BİLİNEN VİAGRA

Bilindiği gibi cinsel olarak gücü artırıcı etken maddesi olan bu hap metabolizmayı hızlandırdığı için tehlikelidir. Ayrıca sahteleri hep tehlikelidir. Evlere ve adrese teslimat süreleri ? Bu serviste teslimat sürelerimiz sizlerin bizleri aradığı ilçe ve ilacın bulunduğu eczane adresine göre değişmekle birlikte en yakın ve en uzak mesafeyi göz önünde bulundurduğumuzda 30 dakika ile 90 dakika içerisinde ilaçlarınızı sizlere ulaştırıyoruz. 

Avatar ileACİL KURYE

KAĞITHANE İLÇESİNDE ARTIK KİMSE MAĞDUR KALMAYACAK

Kağıthane Kurye Hızlı ve Gecikmesiz Taşıma Hizmeti Kesintisiz Hizmet Sağlıyor

Kağıthane motorlu acil şekilde taşınması gereken hayati öneme sahip olan ilaç ve benzeri şeylerin taşınması işlemini hızlı ve gecikmesiz şekilde gerçekleştirir. Motosikletlerin sağladığı avantaj ile moto kurye hizmetleri taşıma işlemlerine yeni bir anlayış kazandırmıştır.

Her ne kadar motosikletlerin taşıma kapasitesi sınırlı olsa bile taşınacak küçük şeyler için ideal taşıma aracıdır. Kağıthane ilçesi dere olarak bilinen Haliç nehrinin en son başladığı yerden başlar. Firmamız tarafından hizmetleri sunulurken her zaman müşterilerimize, ulaşım yollarına ve trafik koşullarına bağlıdır. 

Karadeniz ile bağlantısı yapılarak deniz suyuna kavuştu ve bir ada olmaktan çıktı. 

Karadeniz den gelen bu deniz suyu Marmara Denizine dökülmektedir. Sarıyer, Ayazağa üzerinden geçen dereden yapılan dere ıslah çalışmaları ile bir kanala buraya su bağlanmıştır. Kağıthane İlçesi, Sütlüce, Alibeyköy bölgeleri ile Eyüp İlçesi ile sınırdır.

Çağlayan, Talatpaşa, Okmeydanı semtleri ile Şişli ilçesine sınırdır. Sarıyer ilçesi ile Ayazağa ve Cendere bölgeleri ile komşuluğu ve sınırları vardır. Ayrıca Gültepe, Sanayi Mahallesi, Emniyetevleri semtleri ile de iş var. Genel olarak tahmini bir süre verilmektedir.

Avatar ileACİL KURYE

RAMİ VE TOPÇULAR SEMTİ İŞ MERKEZİ OLARAK GELİŞMİŞ BİR ALAN

Modern dünya işleri kolaylaştıran uygulamaları ile baş döndürücü gelişmelere imza atıyor.

Bu durum bireyleri olduğu kadar hatta onlardan daha fazla kurumsal firmaları etkiliyor. Rekabetin yerel, bölgesel ve ulusal olmaktan çıkıp küreselleştiği bir dünyada rakipleri arasında öne çıkmanın yolunu arayan firmaların önünde hız ve güven içinde müşteriye ulaşabilme sorunu bulunuyor.

Müşteriye doğrudan hizmet verdiği hususlarla ilgili olarak ya da düzenlemiş olduğu kampanya ya da organizasyonları duyurmak üzere ulaşmayı hedefleyen firmalar için Kurumsal Kurye hizmetleri büyük önem taşıyor.

Eyüp ilçesine bağlı Rami ve Topçular bölgesindeki hizmetlerimiz son hız devam ediyor.

Tarihe baktığımız zaman hep daha fazlasına sahip olma düşüncesi ve dünyayı yönetme isteğinden dolayı krallar, başkanlar yada adı her ne ise baştaki insanlar hiç yokken başka yerlere savaş açmışlar ve insanlık yok olmuştur.

Bir çok azgınlaşmış toplum ise Allah tarafından yok edilmiş tamamen ortadan kaldırılmıştır. Bazıları da defalarca uyarılmalarına rağmen, defalarca başlarına bir çok musibet gelmesine rağmen, peygamberler yollanmasına rağmen hala yapacaklarını yapıyorlar. Anlamıyorlar. İşte nefsini ilah edinmek.

Avatar ileACİL KURYE

ÇAYIRBAŞI VE KOZDERE BÖLGESİ ARTIK MAHRUMİYETTEN KURTULACAK

Evet burası Sarıyer kıyısında bir yer işte Çayırbaşı semtindeyiz

Bizler burada hizmet veriyoruz fakat çoğu insan bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin Karadeniz kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer İlçesinin Karadeniz Kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı  bölgesi. Plajı ve yüzme yerleri ile meşhur olan bölgemizde her sene yüzlerce insan boğularak can vermektedir. Özellikle yaz aylarında tabi ki de daha fazladır. Her gün bu yazda maalesef her gün onlarca insan gene ölecek ve ölüyor.

Sarıyer İlçesinde Trakyalılar Mahallesi olarak geçen bölgenin adı Çayırbaşı

Maalesef bana bir şey olmaz mantığı ile beraber tüm halkımız bu cahil düşünce ile beraber denizlerde özellikle de bu bölgede açılarak denize kapılıp can vermekteler. Ne kadar uyarsak ta biz buradan da yazsak, devlet televizyonlardan da yazsa gazeteler ikaz etse insanımız maalesef bildiklerini okuyup bindikleri dalı kesiyorlar. Arkadaşlar yüzmede bilseniz açılmayın. Nasıl olsa serinlemeye geliyorsunuz artistlik yapmaya gerek yok yakınlarda yüzün serinleyin Allah  izniyle sağ salim evinize dönün desek gene aynı.

Avatar ileACİL KURYE

AKATLAR KURYE

AKATLAR MOTORLU KURYE HİZMETE BAŞLADI

Bu güzide semtinin en önemli yeri Gazeteciler sitesidir. Tam sekiz kısımdan  ten başlayarak sekiz tane site mevcuttur. Doğru her yerde doğrudur. Beyaz her yerde beyaz ve siyah her yerde siyah. Bir kimse körü körüne bir yanlışa doğru diyorsa bunları bizim uyarmamız gerekmektedir. İşte insanlar yaşadıkları bu hayatın içinde bir çok yanlışa doğru diyerek yaşıyorlar. Beşiktaş İlçesindeki tüm gönderi çeşitlerini en sağlıklı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. 

AKATLAR SEMTİ BİZİMLE RAHAT BİR NEFES ALACAK

Servisimiz  4 Levent tarafınadır. Levent, Armutlu, Etiler ve Bebek bölgeleri iç içe yakın yerlerdir. İnsanların hayatı monoton halde sıkıcı bir şekilde geçmeye devam ediyor. Zaten koskoca batı çoktan havluyu atmış ve ahlak, düşünce ve din olarak nereye doğru gittiği belli olmayan bir yolda ilerliyor. Bizler yaklaşık 20 yıldır bu sektörün içindedir. Yani bu makale yıllar geçtikçe 20 yıl geride kalacağından, 2000 yıllarda hizmete başladı diyelim. 

Avatar ileACİL KURYE

ACİL İLAÇ KURYE

Acil ilaç kurye hizmete devam ediyor

Bizler firma olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz personellerimizi sizlerin adresine yönlendirip ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz. Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın bulunan personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

 İnternetten eve her türlü servisimiz vardır

Son zamanlar da bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde bizlerde bu hizmetimize başlamakla birlikte kesintisiz olarak 24 saat hizmet anlayışı ile sizlerin ayaklarına ulaştırıyoruz. Uzun zamandan beri birçok firma sahipleri gerek maillerinde gerekse yüz yüze ortamlarda piyasanın  elemanlarına ihtiyaçları olduğu vurgusunu yapıyor. Bizde araştırmalarımızda gerçekten böyle bir eksikliğin olduğunu fark ettik ve  kurduk. Allah göstermesin hastalarınız olduğu zaman bir şekilde  bizden isteyin. 

Avatar ileACİL KURYE

İLAÇ KURYE

İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

Değerli arkadaşlar ilaç kurye servisimiz açıldı. Sadece sizlere özel durumlarda İstanbul içinde hizmet veriyoruz. İstanbul dışında çalışmalarımız yoktur. Eczane değiliz. İlaç deposu değiliz. Sadece insanlara yardımcı olmak babında çalışma gösteriyoruz. Zor durumda olan insanlara yardım etmek bizim doğamızda vardır. Bu iş için sadece taşıma ücreti alıyoruz. İlaç Servisimiz İstanbul içi İlaç taşıma servisidir. Eczane değiliz, İlaç deposu değiliz, İlaç firması değiliz. 

İLAÇ KURYE SERVİSİ ÜCRETLİDİR

Sadece İlaç taşıyoruz. Aracılık yapıyoruz. Sizin yerinize bizler  ilaçları alıyoruz. Eczanelerden ve Nöbetçi eczanelerden ilaç alıyoruz. Bölge İstanbul şehri içinde  bölgesi İçeride araya sıkışmış vaziyette olan ilçelerdendir. Geniş bir alana sahip olmadığı için be fazla sanayi alanına sahip olmadığı için ev ve konutların ve yerleşim merkezlerinin olduğu ilçelerin başında gelmektedir. Buralarda sizlere kolaylık sağlamak için biraz daha uygun olarak varlık gösteriyoruz.

Avatar ileACİL KURYE

VİAGRA GETİR KURYE

VİAGRA GETİR KURYESİ

İlaç Servisi ile devamlı servisimiz başlamıştır. İlaç hizmeti ilaç sektöründe bir ilki başarmıştır. Bizler bu bölgede çalışmalarımızı üç ana şartel de devam ettiriyoruz. Bebek, Etiler ve Arnavutköy üzerinden bu semtleri bir birine bağlayarak yüksek derecede verim ve iş sağlıyoruz. Ve maalesef hala diğer ilçelere göre daha çok yavaş gelişen bir yerdir. Çağırdığınız tüm bu kuryeler şirket içinde personeli gibi hizmet verir ve yararlanmak istediğiniz her an hazır olur

CİALİS GETİR KURYE HİZMETİ

Motorcularımız ile ile orjinal Viagra yolluyoruz. Orjinal Cialis yolluyoruz. İlaç Kurye hizmeti, ücretli bir hizmettir. Çünkü birlikten güç doğar prensibi bile bir birlerine yardım ederek güzel çalışmak her açıdan da daha sağlıklı olmaktadır. Buraya bel bağlamadık ama biraz daha insanların bizim verdiğimiz hizmete saygı gösterip fiyat konusunda hak vermeleri gerektiğine çok inanıyoruz. Viagra getirme uygulamamız özellikle hız servisi hizmeti veren işletmelere büyük kolaylık sağlıyor

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI