ALO İLAÇ KURYE

Alo İlaç Servisi Büyük Bir Hizmet

Alo İlaç Hizmetimiz İstanbul İlinde başlamıştır. Tüm İstanbul İlçelerinde hizmetimiz devam etmektedir. Levent Metro City ve Kanyon ve Özdilek Avm lerin olduğu bölge Büyükdere Caddesi üzeri dahil olmak üzere, 4 Levent, Çeliktepe Safir Binası ve çevresi, Akatlar bölgesine giden ve Sabancı Center tarafı olan bölge, Çilekli tesisleri Armutlu yolu, Levent Caddesi, ve Akatlar Ebulula Caddesi, Etiler Nisbetiye Caddesi,  Bebek Cevdetpaşa Caddesi, Ortaköy Muallim Naci Caddesi, Dereboyu Caddesi, Çırağan Caddesi ve Beşiktaş Dolmabahçe Caddesi hep trafik yoğun olan bölgelerden dir. Beşiktaş içinde çalışıyor. İşte bu yerlerde genel olarak çok yoğun bir şekilde çalışma veriyoruz. Tabi ki diğer bölgelerde var. 

Bize Her Türlü Özel Sipariş Verebilirsiniz.

Bizleri Alo deyip arayın ve istediğiniz vakit bize sipariş verin. Lakin boş yere geceleri rahatsız etmeyin. Bizler buradaki eksik olan hizmetlerden neye ihtiyaç varsa hepsini araştırdık. Uzun zamandır burada arge çalışmalarımız devam ediyordu. Acaba diğer firmalarda hiç olduğu halde bizde olmayan şeyler nelerdir dedik. Hatta bizde olduğu halde onlarda olmayan özellikleri aradık ve bulduk. Ve en sonunda karar verdik burada bir merkezi ofis açmaya karar verdik. Sarıyer   ilçesinde düzenli olarak kaliteli ve düzgün bir hizmete en sonunda başlamış bulunmaktayız. Beyoğlu  ilçesi motorlu servisi  hizmetimiz gece ve gündüz devam etmektedir. Bu hizmetlerden her kes faydalanabilir. Öğrenciler hariç. Lütfen bize bulaşmayın gidin kendiniz alın.

İlaç Arama Derdine Son Veriyoruz

Nöbetçi eczane bulunsa bile aranılan ilacın o eczanede bitmiş olma durumu da vardır. Bu durum ile karşı karşıya kaldığınızda biz motorlu hizmetleri ve servislerimiz ile aradığınız ilacı sizin için buluyoruz. Farklı mahalle ya da semtlerdeki nöbetçi eczaneler ile iletişime geçip aradığınız ilacı fiş ya da faturası ile birlikte evinize teslim ediyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip reçete ve ilaç bilgilerini bildirmektir. Gerekli bilgi ve belgeleri sizden teslim aldıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz ilacı nöbetçi eczanelerden alıp size ulaştırıyoruz. İhtiyaç duyulan ilacı nöbetçi eczanelerden alarak adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. İşte bu işi en iyi biz yapıyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI