ACİL İLAÇ KURYE

ACİL İLAÇ KURYE NEDİR?

Bizler Acil olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz personellerimizi sizlerin adresine yönlendirip ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz. Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın ve hazır bulunan personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

NEDEN BU İŞ ÇOK GEREKLİDİR?

Bu hizmet ile acil hasta veya ürün ihtiyaçlarınızı sizlere daha hızlı şekilde ulaştırmak amacıyla evinizden direkt olarak bizleri arayarak  talebinde bulunarak sizlerin zaman kaybından kurtarıyoruz. Allah göstermesin çok önemli hastalarınız olduğu zaman çok hızlı bir şekilde siparişlerinizi  bizden isteyin. İşte istediğiniz adrese bir saat içinde teslim ediyoruz. Bizde araştırmalarımızda böyle bir gerçekten böyle bir eksikliğin olduğunu fark ettik ve kurduk.

BU SERVİSİN TESLİMAT SÜRELERİ

Bu serviste teslimat sürelerimiz sizlerin bizleri aradığı ilçe ve ilacın bulunduğu eczane adresine göre değişmekle birlikte en yakın ve en uzak mesafeyi göz önünde bulundurduğumuzda 30 dakika ile 90 dakika içerisinde ilaçlarınızı sizlere ulaştırıyoruz. Size gelen personelimize lütfen reçete kağıtlarınızı eksiksiz olarak veriniz. Acil İlaç olarak istediğiniz tüm resmi ilaçları bizden rahatlıkla internetten ilaç siparişi vererek sipariş verebilirsiniz. İnternetten eve ilaç servisimiz vardır.

İNSANLARIN İHTİYAÇLARI NELER?

Son zamanlar da bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde bizlerde bu hizmetimize başlamakla birlikte kesintisiz olarak ta 24 saat hizmet anlayışı ile sizlerin ayaklarına ulaştırıyoruz. Bizler bu ilaç 
 Sektöründe uzun zamandan beri birçok firma sahipleri gerek maillerinde gerekse yüz yüze ortamlarda piyasanın elemanlarına ihtiyaçları olduğu vurgusunu yapmaktaydı. İnsanlar, ne zaman sağlık sorunu yaşayacaklarını ya da ne zaman hasta olacaklarını bilemezler. Bu durum başlarına gece geç saatlerde de gelebilir. 

BU BAKIMDAN YAPMAMIZ GEREKENLER

Nöbetçi Eczane Yerine İlaç Servisi. Böyle bir durumda insanlar hasta halleriyle nöbetçi eczane arama sorunu ile karşı karşıya kalabilirler. Bu problemi ortadan kaldırmak için acil olarak servisimiz ile artık nöbetçi eczanelerden ilaç teminatı hizmeti vermeye başlıyoruz. Gece hastalanma, düzenli kullanılan ilacın beklenmedik bir şekilde bitmesi ya da bir ilaca duyulan acil bir ihtiyaç durumunda, nöbetçi eczane bulmaya çalışmak yerine bizi arayarak ilaç  servisimizden faydalanabilirsiniz. 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI