Aylık arşiv Ocak 2019

ileACİL KURYE

ORTAKÖY SEMTİNE GECE KURYE HİZMETİMİZDE VARDIR

Ortaköy Semtinin müdavimleriyiz

Ortaköy deyip geçmeyin sahil kısmının en küçük alana sahip semti olsa da etkisi çok büyük ve kalabalık yerlerden bir tanesidir.bölgesinde hizmetimiz sahil kesimin de Muallim Naci Caddesi üzerinde çoğu yoğunlaşmaktadır. Buradan bir çok sokaktan başlayarak Etiler tarafına çıkan yokuş üzerinde ve ilerde eski benzincinin olduğu sokaktan Arnavutköy tarafına çıkan yol sokaktan başlayarak tüm Bebek semtine hizmetimiz devam etmektedir.

En büyük başarı başarmaktır

İşte özellikle parkın olduğu yer ve Dereboyu Caddesi ne giren sapak bölgesi kalabalık olan yerlerdir. Ayrıca genel olarak sahil kısmı ile tanınsa da burada üst kısımlarda bir çok müstakil ev ve villa olarak ve koru olarak bir çok yerler mevcuttur.  Bu kadar karmaşayı bu kafalar nasıl kaldırsın insanların oruçlarına namazlarına ibadetlerine bari saygı gösterelim diyeceklerine, bizim dediğimiz olur deyip karar verdiler işte..

ileACİL KURYE

ŞİŞLİ İLÇESİNİN EN HIZLI FİRMASI İLE TANIŞMAYA VARMISINIZ?

İstanbul büyük şehrinin en hareketli bölgesi Şişli

Şişli hizmeti 2010 da başlamıştır. Beşiktaş, Şişli, Etiler, Ulus, Ortaköy, Bebek, Levent bölgelerine hizmet vardır. Burası Büyükdere Caddesi sonuna Abidei Hürriyet Caddesine çıkmaktadır. Fakat aşağıya doğru iniş vardır, yukarıya doğru çıkış tek yöndür. Bu bölge sahil kısmından Şişli, Bomontitarafına kadar uzanmaktadır. Burasıda Feriköy ve Kurtuluş bölgesine kadar böylece devam etmektedir. Pangaltı, Dolapdere bölgesi küçük bir bölge olsa da potansiyeli yüksek olan yerler arasında bulunmaktadır. Daha içine katarak ileri oluşan bir alana sahiptir. 

Şişli içinde çalışmak insana ölüm gibi geliyor ama başarıyoruz

Evet burası İstanbul Avrupa yakasının ikinci köprü çıkışına çok yakın bir mesafe içinde ter almaktadır. Burası aslında Şişli diye geçerken sonradan Esentepe diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur. Şişli İlçesine bağlıdır. Zincirlikuyu  bölgesinin iç tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada bir çok  sitelerinin çokluğudur. İki adet bina maya sitesi ve maya rezidans plaza bulunmaktadır. Mecidiyeköy bölgesi Ortaklar  Caddesi ve Cevahir  tarafındaki başından başlayarak Otoban yoluna paralel olarak Okmeydanı tesisleri ve orada bulunan petrol tesisleri vardır

ileACİL KURYE

EMİRGAN KURYE İLE GECE YARISI BİLE HİZMET ALACAKSINIZ

Emirgan Semtinde artık geceleri de rahat bir uyku çekeceksiniz

Firmamız internet üzerinden acil olarak çalışmakta olup, Web sitelerimizden gelen acil ve önemli müşterilerimize hizmet etmektedir. Arkadaşlar keyif için veya saçma sapan sorular sormayın. Burası bakkal değil. Sitemizden acil anlarda bize sipariş verdiğiniz ilaçları alıp size getiriyoruz. Kurye ücreti alıyoruz. Veya lazım olan medikal araç gereçleri siz değerli saygın müşterilerimizin adreslerine ulaştırmaktadır. Genelde ilaç üzerine çalışıyoruz. Ama sadece getiriyoruz. Ama tıbbi herhangi bir malzeme ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Evet özellikle akşam iş çıkış saatleri, yoğun yağmur yağışlarında her zaman imdadınıza yetişecek bir servistir.

Servisimiz İstanbul trafiğinde, akşam ve gece saatleri daha fazla olur

Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde başvuracağınız çok kısa ve etkin bir yoldur. Özellikle gece dışarı çıkamayacak kadar paranız çoksa ve erinirseniz bizi arayın biz işinizi halleder paranızı alırız. Fakat lütfen dalga geçmeyin. Çünkü gece saati bizi bir yere sipariş verip çağırıyorsanız bizi boş adrese yollayıp ta dalga geçmeyin. Ayıp gece gece lütfen rica ediyoruz. Bizde insanız Çok acil gönderiler mi var?  İstanbul içinde bir yerden bir yere acil bir şekilde  başka malzemeler mi ? ulaştırmak mı istiyorsunuz,?, İşte biz devredeyiz. Ayrıca İstanbul trafiğinden bıktınız mı? ? İhale evraklarınızın acil yetişmesi mi lazım?, Yoksa evde anahtarınızı mı unuttunuz? Gene bizi arayın. Hele acil  numune ürün mü göndermeniz gerekiyor? 

ileACİL KURYE

FERAHEVLER VE ÇEVRE BÖLGESİNİDE SERVİSİMİZDE UNUTMADIK

Ferahevler ‘de artık kendi içinde bir semt

Ferahevler içinde düzenli ve sağlam bir hizmet sunuyoruz. Servisimiz hızlı ve acil çalışmakta olup, expres ve vip işlerinizi en hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Bakırköy ilçesinde hizmet vermekte olan yaklaşık olarak on adet kurye firması bulunmaktadır. Hepside bizim altımızda olan ve çok kıskanç firma sahiplerinden oluşmaktadır.Her firmanın tüm ilçelerde olduğu gibi uzak mahallelere daha iyi hizmet için alt sistemleri vede işletmeleri de vardır.

Tarabya semtine bağlı iken gelişip büyüdü

Burası Sarıyer ilçesinin Tarabya semtinin küçük bir mahallesi. Karşımızda müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Fakat asıl olan bunun tersi durum olurdu. Biz onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk. Bu bölgede bulunan en büyük cadde Adnan Kahveci bulvarı caddesidir. Çevre yolu başından başlayarak Özgürlük meydanına kadar uzanmaktadır. Daha sonra İstanbul Caddesi vardır. Buralarda birçok telefoncu ve yiyecek içecek dışında birde avm bulunmaktadır. 

ileACİL KURYE

HARBİYE VE ELMADAĞ DA DÜZENLİ BİR ÇALIŞMA SUNUYORUZ

İstanbul Şişli ilçelerinin meşhur semtlerindeyiz

Bizde bu kalan müşterilerimize burada elimizden geldiği kadar hizmet vermeye çalışıyoruz. Fakat bu bölge çok trafik olan ve çok sıkışık bir araba yoğunluğuna sahiptir. Ayrıca bu bölge, metro, tramvay ve otobüs son duraklarının olduğu yer olduğu için burada çalışmaktan çok zorlanmaktayız. Beşiktaş, Dolma bahçe, Kabataş yan yana semtleridir. Bu semtler üzerinde tarihi camiler vardır. Zaten burası küçük bir semt tir.

Harbiye, Elmadağ arası iki dakika sürmez

Daha sonra gelen Elmadağ semtimiz, Harbiye ve Taksim bölgelerinde gene tarihi yapılar ve camiler göze çarpmaktadır. Bu bölgeler üzerinde Karaköy bölgesine kadar trafik çok yoğun bir şekilde devam etmektedir. Sağ tarafa dönen Perşembe Pazarı istikameti de gene böyledir. Kabataş Servisi olarak bizler diğer ilçe ve semtlerden gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. Buradaki çıkan tüm işleri de alıp gene diğer ilçelere getirebiliyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
CANLI DESTEK KURYE HATTI