Aylık arşiv Aralık 2018

ileACİL KURYE

ULUS SEMTİNİN TÜM SİPARİŞLERİNİ GETİRİYORUZ

Beşiktaş ilçesinin nadide semtlerinden Biridir Ulus

Her kes tarafından bilinen burada daha çok zengin insanlar oturuyor. Neden çünkü boğazı denizi gördüğü için birde köprüyü tabi. Fakat bu zenginler bazen bizlerden daha cimri oluyorlar. Karşılıklı anlaşmaya göre firmaların bizden istedikleri istekleri yerine getirip ona elemanımızı yolluyoruz. Bizler sizlerin zor durumda kalmamanız için elimizden gelen fedakarlığı gösteriyoruz. Çünkü bizim yüzümüzden mağdur olmanız bizi çok üzecektir. Çünkü buradan her an acil işler çıkma ihtimali yüksektir.

Bizler Ulus ve Etiler bölgelerinde ince hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca bir çok iş alanı bizim için çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bundan dolayı buraya çok titizlikle davranıyoruz  Ulus ve çevre bölgesinde de hizmet veriyoruz. Burada bu bölgelerde özel toplanma alanlarımızda barındırdığımız motorlu ve araçlı olarak çalışanlarımız devamlı organize sanayi bölgesinde beklemektedir.  İstanbul’ un Beşiktaş  sınırındaki son semti. Ondan sonra Etiler gelse de burası gene buraya bağlı bir ilçedir.Beşiktaş ilçesinin büyük çalışma alanları mevcuttur.

ileACİL KURYE

ALİBEYKÖY GEÇMİŞTEN GELECEĞE BİR KÖPRÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Eyüp İlçesine Bağlı Olan Burası Gibi Tarihi Ve Eski Bir Yerden Söz Ediyoruz

Hayatımız sanki bir iplik söküğüne benziyor. İplik bir sökülmeye başladı mı gerisi geliyor. Sonrada bir sürü hırsızlık, yasa dışı işler. İşte geleceğimizin nesli bunlar. Buradan ailecek nasıl geçelim. Nasıl dolaşalım. değişik değişik giyinmiş insanlar, suratlarına bir sürü şeyler takmış insanlar, acayip acayip tipler. Bu memleket sizlere kalmış ta hala birde çağdaşlık diye rahat değiliz diye özgürlük diye bağırıyorsunuz. Zaten sizin olmuş buralar. Zaten sizlerin. Şimdi solcular olarak bize kızacaksınız ama durum böyle. Her kes size çalışıyor.

Geçmişin İzlerini Geleceğe Ve Daha İleriye Doğru Taşıyan Semtimiz Şimdilerde Yenileniyor

Son günde yani 2018 Ekim ayı başlarında gene yedi insan vefat etti. Her gün binlerce insan hele çoluk çocuk nedensiz savaşlardan dolayı ölüyor. Baştaki üç beş şerefsiz tarafından başlatılan savaşlar nelere mal oluyor. Bir insan bir çocuğu nail öldürebilir anlayamıyorum. Bunun dini boyutu ve insani boyutu ne taraftan bakarsan bak aynı. Halbuki ölende öldüren de dini kisbe altında yaşayan insanlar da var. İnsanlık ne kadar nasıl bu hale geldi anlamıyoruz. İşte böylece büyük bir hizmetin eşiğinde insanlara faydamız dokunsun isteriz.

ileACİL KURYE

4. LEVENT BÖLGESİ NERELERİ TAM OLARAK KAPSAMAKTADIR

Neden Bu hizmet bu kadar çok gerekli ?

Çünkü her kes için çok önem arzeden bir servis te ondan. Neden niçin amacınız ne diye insana bir kere sorulduğunda saçma sapan nedenler ve sebepler ile karşı karşıya kalıyoruz. Bunun analizini nasıl yapalım diye düşünmeye gerek yok hatta analiz bile yapmıyoruz. Çünkü bu insanlar başka insanlar tarafından yönlendirilen ruhsuz ve kalitesiz insanlar güruhudur. Bunu tarih boyunca yaşanan olayların insanlık tarihine kara leke olarak sürülmüş bir yazıdır.

İnsanların aç gözlülüğü, daha fazla servete

daha fazla araziye sahip olma tutkusu ve ilahlaşma isteği üzerine şeytan ile yapılan anlaşma ve şeytanlaşma diyebiliriz. Artık istanbul bölgesinde çalışma olarak Tüm Hizmetimiz faaliyete girmiş bulunmaktadır. 2017 Ekim başlayan serüvenimiz bakalım nereye kadar devam edecek inşallah. Siz isteyin yeter. Bu hizmet ile acil hasta veya  ihtiyaçlarınızı sizlere daha hızlı şekilde ulaştırmak amacıyla evinizden direkt olarak bizleri arayarak talebinde bulunarak sizlerin zaman kaybından kurtarıyoruz. 

ileACİL KURYE

BEYKOZ İLÇESİNDE SİZLERE ACİL KURYE SERVİSİ SUNMAKTAN KEYİF ALIYORUZ

Beykoz Bölgedeki Geniş Çalışmalarımız Hayallerinizi Değiştirecek

İşte bizler böylece bütün çalışma modellerini unutun. Artık çalıştığınız sisteme göre çok başka bir sistem ile karşı karşıya kalacaksınız. Bütün olarak değil parçacı bir yaklaşım gösteren diğer firmalardan bizleri ayıran yüzlerce özellik göreceksiniz. Verdiğimiz bu yeni yüzle sizlerin bu sektördeki bütün anlayışlarınız değişecektir. Özellikle motorlu kurye dalında bulunan hizmetimiz yüzde yüz orjinal ve bambaşka fikirlerle beraber sizlerin huzuruna çıkmayı ve sizlerle beraber çalışmayı sabırsızlıkla beklemektedir. İşte bu açıdan sizlerle çalışmaya başladığımız günden itibaren sağlam ve düzgün çalışma yöntemlerini sunarak sizlere zamanında hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Beykoz Kurye İle Geçmişten Günümüze Gelişim Fark etmeye Hazır mısınız?

Fizibilite çalışmaları sırasında özel hazırlık devresinden sonra büyük bir oranda yenilendik ve tüm anlayışımızı değiştirdik. Bundan böyle sizlerle beraber daha uzun soluklu çalışıp, bir birimizi daha ileri seviyelere karşılıklı olarak taşıma amacı içinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu kısa geçiş döneminde bizlere vereceğiniz tüm destekler için sizlere şimdiden çok teşekkür ediyoruz. İnsanlar iyi günde zor günde bir birlerinin yanlarında olduğu gibi, firmalar da bu doğrultuda bir birilerine destek olmalı diye düşünüyorum. Çünkü her yeni bir oluşum bir yenilik demektir. İşte bu yenilikleri sizlerin hizmetine sunarak daha kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI