Aylık arşiv Kasım 2018

ileACİL KURYE

BEBEK KURYE SİZLERİ ASLA YOLDA BIRAKMAZ

Bebek Kurye İle İşleriniz Tıkırında Olacak

Şimdiler seçim takvimindeyiz. Şu seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde diye başladığımız bu yazı ilerleyen yıllarda belkide bize saçma gelecek yada geçmiş olarak gelecek. Çünkü o zamandan sonra bir çok seçim görülecek ve yaşanacak ancak bu makaledeki bu yaz burada bilmem ne zamana kadar kalacak. Ama biz bunları düşünmeden güncel olarak bunları yazıyoruz. Bakalım ilerleyen GÜN VE zamanlarda daha neler göreceğiz ve neler yaşayacağız Allah bilir.

Çalışmaların Başarıdaki  Sırrı Sadece Güvendir 

Evet zaman seçim zamanı, Ramazan ayındayız ve insanlar yani müslümanlar yaz aylarında tutacağı uzun günlerin hesabını yapıyor. Oruçlarını nasıl tutacaklarını düşünüyor. Yaklaşık 17 saat civarı oruç tutuyorlar. İşte tam bu Ramazan ayı oruç zamanında birde araya seçim girdiği için gerçekten insanların kafaları çok ağrıyor. Zaten akşama kadar aç susuz oruç tutanlar birde buna her tarafta seçim otobüslerinden bangır bangır bağıran şarkılar, türküler yüzünden daha da zorlaşıyor bu ay. 

ileACİL KURYE

BOMONTİ KURYE

BOMONTİ SERVİSİ İLE TÜM FİRMALARI GERİDE BIRAKTIK

Bomonti, Şişli İlçesine bağlıdır. Bu hizmet ile Şişli, Sıra cevizler, Osmanbey, Kurtuluş ve Feriköy’e servis veriyoruz.   Ama demek istediğimiz Bağcılar, Esenler, Bahçelievler ve Zeytinburnu İlçeleri arasında kaldığı için böyle dedik. Birde böyle dere kısmı uzun olduğu için böyle arada dedik. Uzun bir deresi vardır.  Ayrıca bu verdiğimiz çalışmalarımızda gündüz olduğu gibi gecede verilmektedir. Çünkü biz buralıyız ve burada yaşamaktayız. Burası Kağıthane İlçesine bağlıdır. Levent bölgesine ve özellikle Büyük dere Caddesi istikametine daha yakındır.

HIZIMIZA YETİŞECEK BAŞKA FİRMASI ARTIK KALMADI. BİZ VARIZ

Bomonti Şişli ilçesinde bölgedeki tüm tekstil firmalarının işlerini ve numunelerini sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşımaktadır. Servis olarak sizlere Şişli bölgesinde kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet veriyoruz. Şişli ilçesi içerisinde bir çok çalışma yürüten firmalar vardır. Evet kendi mahallemiz ve firmamızın olduğu bölgedir burası. Bu sokakta bulunan firmamız, buralı olmasından dolayı kendi yerimizde de hizmet vermeye başladık. Bu hizmetimiz her türlü sektörümüzde bulunan aklınıza gelen tüm hizmeti sürekli ve kaliteli olarak kapsamaktadır.

ileACİL KURYE

KİLYOS KURYE KİMSENİN GİDEMEDİĞİ YERLERE GİTMEYE DEVAM EDİYOR

Kilyos…Buralara Hiç Bir Firma Gidemiyor, Özellikle Gece

Evet, küçüklüğümüzün eğlence merkezlerinden ve gezmeye gittiğimiz yerlerinden bir tanesi de burasıdır. Bizler çocukken arkadaşlarla beraber bu bölgelere gider yüzer gezer gelirdik. Ne akıl vardı bizde aileden habersiz buralara gider kafamıza göre gezerdik. Ne günlerdi. Allah tan bize bir şey olmadı. Şu anda kendimize şaşıyorum. Aklıma geldikçe nasıl böyle bir tehlikeli yere tek başlarımıza giderdik şaşıyorum. Şimdilerde çocuklarımıza böyle bir şey yapmasından çok korkuyorum. Fakat sanmıyorum ki onlar gitsin tek başlarına oraya.

Kilyos Bölgemiz Sarıyer Karadeniz Kıyısında Güzel Bir Yer 

Tabi ki şimdilerde büyüyüp gelişme göstermiş ve daha fazla bir kitleye ulaşmış bir olarak ortaya çıkmıştır burası. Eskisinden daha kalabalık olduğu bir kesin. O zaman oralarda fazla yerleşim alanları evleri marketler bulunmazdı. Genede vardır. Fazla ulaşım araçları yoktu. Şimdi hepsi var. Ama yinede oralara gittiğimiz zaman korkardık. Akşam olmadan eve dönmeyi bilirdik. Çünkü saat altı gibi son vesaitler sona ererdi. Fakat genede karanlığa kalamazdık. Şimdilerde hala bilmiyorum saat kaça kadar araç var. 

ileACİL KURYE

KABATAŞ KURYE SAĞLIĞINIZI DÜŞÜNEN HİZMETLER SUNUYOR

Kabataş Kurye Sizleri Çok Mutlu Edecek Servisi İle 7/24 Hizmetinizdedir.

Bu bölgelerde hizmet vermek bazen bizi çok yıpratmaktadır. Buradan Eminönü tarafına giden istikamette bulunan tramvay yolu üzerinden dolayı trafik felaket bir şekilde felç olmaktadır. Tıkalı trafiğin yolu kapatması neticesinde iki şerit gidiş olan bölümde sağ tarafa araçların gelişi güzel park etmelerinden ötürü maalesef biz motosiklet sürücüleri zor anlar yaşamaktayız. Böyle olduğu için olduğundan fazla zaman kaybımız olmuyor.

Beyoğlu İlçesi Sınırlarında Bir Semt Kabataş Bir Kısmı Beyoğlu Bir Kısmı Beşiktaş

Yolun ne sağından nede solundan geçebilme ihtimalimiz darlık sebebi ile ortadan kalktığı için bizlerde maalesef araçlarla beraber sıra beklemekteyiz. Zaten buralardaki büyük firmalar buralardan çeşitli yerlere taşınmışlardır. Geriye ise birkaç firmadan ibaret bazı şirketler kalmıştır.  Birde burada yolun sol tarafı tamamen deniz olduğundan, set üstü bölgesi inebolu sokak ve Meclisi Mebusan Caddesi üzerinden bizim işler daha fazla çıkmaktadır.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI