Aylık arşiv Ekim 2018

ileACİL KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE

NÖBETÇİ ECZANE KURYE HİZMETLERİ

Nöbetçi Eczane , gece acil bir şey lazım olduğu zaman sizin yerinize alıp getiriyoruz.  İlaç Motorlu servisimiz tüm İstanbul bölgesinde hizmet verir. İşte bu hizmetlerimiz 7/24 sizlerin hizmetinde devam etmektedir. İşte sorunumuz şudur. Trafik İçinde  İlk Sorunu Sürücülerin Motosikletleri sürmesini bilmekten başka hiç bir tecrübeleri yok.  İstanbul çevresine verdiğimiz çalışmalarımız beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca İstanbul ilaç Hizmeti olarak bu tüm ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır.

GECE ACİL SERVİS, GECE ECZANE HİZMETİ

Geceleri her gün nöbetçi kalan çalışanımız bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermek için çalışır. Acil ilaç olarak bölgemizi İstanbul ilçesini biraz tanıyalım. İstanbul ve çevre ilçemiz ara da kalan ilçelerdendir. Arada kalmak derken bütün ilçelerimiz bir kaç ilçenin arasındadır. Sadece gaz, fren ve debriyaj ile kalkışı ve direksiyon ile ileri doğru gitmeyi ve sadece araçtır. Birde Burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bu hizmetlerimiz sizler için var olmakta ve sizin daha iyi rahat etmeniz ve işlerinizin daha erken olması için kurulmuş sistemdir. Böyle çalışıyoruz güzel oluyor.

ileACİL KURYE

FULYA KURYE

FULYA KURYE İLE YOLLARINIZ DAİMA AÇIK OLACAK

Bizler sizlerin kapalı ve sıkışık olan yollarınızı açmaya, sizleri ferahlatmaya ve daha güzel günler geçirmeye geldik. Bu firmalar kendi aralarında farklı dallarda daha güçlü olduğu yerler bulunmaktadır. Fakat bizim çalıştığımız sistemde bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz halde çoğu yerde en önde giden bir firmayız. Sevgili iş arkadaşlarımız, rakiplerimiz ve kardeşlerimiz, sizlere tek tavsiyem şudur. İnsanlardan hangi sektörde olursa olsun bir iş talep ettiğiniz zaman ne olur lütfen yapamayacağınız sözler vermeyin.

FULYA BÖLGESİ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNE BAĞLI BİR MAHALLE

Evet Beşiktaş ilçesinin küçük mahallelerinden biridir. Dikilitaş, Yıldız ve Gayrettepe arasında bulunan küçük bir semttir. İlaç Kurye Olarak Sizlere Fulya Bölgesinde Kaliteli, Güvenli Ve Ekonomik Hizmet Veriyoruz. Bizde bu toplumda yaşayan bir bireyiz. Fakat nasıl olsa işi alayımda sonrasında bir yalan uydururum planı ile hareket eder. Zaten o işi zamanında veremeyeceği bellidir. Ama işi de kaçırmamak içinde yalan söyler. Sonrada dediğimiz gibi işi zamanında veremez. Ve kafasında önceden hazır ve planladığı şeyleri müşteriye söyler ve müşteriyi kandırmaya çalışır.

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI