Aylık arşiv Eylül 2018

ileACİL KURYE

CADDEBOSTAN KURYE

CADDEBOSTAN KURYE UZUN VADELİ OLARAK ÇALIŞIYOR

Caddebostan servisi ile çok güzel hizmetlerimiz sizler için olmaya devam edecek. Bizi her an takip ediniz. Bunu başarmanın tek yolu dürüst ve hızlı çalışmadan geçmektedir. Bizler alırken de verirken de hep yapabileceğimiz sözler veriyoruz.  Lut Kavmi tarihte Ve kendileri kadınlarını bırakmış erkeklere yanaşmıştır. Kadıköy ilçesi içerisinde de artık bundan böyle sizler için ve tüm ihtiyaç sahibi firmalar için varlık gösteriyoruz. Kişiye veya firmaya özel çalışma gösteriyoruz. Her firmaya ayrı hizmet verebiliyoruz.

CADDEBOSTAN İLE TÜM SAHİL ŞERİDİ ZOR ZAMANDA YAŞADI

Çünkü buralarda acil durumlarda görev yapacak bir nöbetçi kurye firması bizden önce yoktu. Bizle oldu. İlaç işi olarak sizlere Cadde bostan bölgesinde kaliteli, başarılı, hızlı, hareketli, güvenli ve ekonomik hizmet veriyoruz.  Eskiden Lut Kavmi Bunlar doğru yoldan sapmış ve kadınlarını bırakmış hepsi erkeklere yanaşan bir ahlaksız ve homoseksüel bir yapıda yaşamlarını sürdüren bir toplumdu. Kadıköy bölgesi motorlu çalışma sistemimiz olarak çalışma alanlarımız Maltepe ilçesinin tüm bölgeleri ve semtlerini kapsamaktadır.

ileACİL KURYE

ETİLER KURYE

ETİLER SEMTİNE KURYE HİZMETİMİZ BAŞLAMIŞTIR

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve Beşiktaş ilçesi sınırları dahilinde olan Etiler ve çevresine gece ve gündüz olmak üzere İlaç servisimiz başlamıştır. Tüm Etiler  çevresine hayırlı olsun diliyoruz. Servisimiz bilindiği gibi ilaç temini yapmaktadır. İlaç firması ve eczane değildir. Beşiktaş  ilçesi ve çevresi geniş bir alana sahiptir. Evet Ulus çalışması ile beraber Levent ve Kağıthane  ilçesinin tüm mahallelerine ayak basmayı düşünüyoruz. Malum burası hem çok büyük bir alana sahip bir ilçe, hemde geniş sanayi olan bir ilçedir. Bu ilçede faaliyet göstermek zor olsa da biz inşallah zoru başaracağız. Sizleri de aramızda görmek isteriz. 

ETİLER!SE YAPTIĞIMIZ HİZMETLERDEN KURYE ÜCRETİ ALINIR

Sizin adınıza verdiğiniz siparişleri gündüz normal çalışan eczanelerden, gece ise nöbetçi eczanelerden temin edip sizlere kapınıza adresinize kadar getiriyoruz. Yaptığımız bu hizmet karşılığında sizden servis ücreti ve normal ilaçların fiyatlarını alıyoruz. Maslak  Sanayisi ve Atatürk oto Sanayisi zaten çok büyüktür. Çok büyük bir sanayi alanına sahiptir. Sonra sahil kısmında bu bölgesinde büyük iş imkanları vardır. Ayrıca bundan başka büyük binalar, bankalar, iş merkezleri vardır.  Gerçek Hizmet, Dürüst Çalışma, Kalite Ve Öz güven. Bizim bu bölgelerde hizmet verdiğimiz diğer semtler ise böyle sıralayabiliriz. 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI