Aylık arşiv Mart 2018

ileACİL KURYE

BALMUMCU KURYE

BALMUMCU KURYE HİZMETLERİMİZ

Balmumcu servisi ile yeni bir döneme başlıyor. Uzak ve yakın semtlerine servisi başladı.  Çevre yoluna da uzun bir sınır olarak bağlantısı bulunur. Askeri sitesine komşudur. Burada Hizmet Verdiğimiz bölge ve Semtler, Şuanda Levent bölgesini içeren tüm mahallelerde hizmetimiz vardır. Balmumcu Bölgesi Levent servisimiz faaliyete geçiyor. Akatlar bölgesi, Ebulula Mardin Caddesi Çilekli Caddesi, Gazeteciler sitesi için hizmetimiz devreye giriyor. İç Levent, Hacı Adil Sokak, Levent Caddesi ve Karanfil Caddesi içinde İç levent hizmetimiz çalışıyor. Tüm bu bölgelerde bulunan elemanlarımız halen çalışmalarına devam ediyoruz.

BALMUMCU İLAÇ KURYESİ DE AÇILMIŞTIR

Beşiktaş ve Balmumcu bölgesinde her türlü evrak ve ilaç  servisimiz sürüyor. Acil durumlarda mutlaka bizi arayın.  Beşiktaş  ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur.  Böyle tam ortada kalmış gibidir. Güzel ve kaliteli işlerimiz buradan çıkar.  Talatpaşa Caddesi, Ortabayır, Harmantepe, Yahya Kemal, Bacadibi bölgeleri için ise Gültepe hizmetimiz size hizmet veriyor. İsmet İnönü caddesi ve çevre caddeleri için Çeliktepe Acil servisimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca Akarsu Caddesi ve çevresi için Emniyetevleri Caddesi, Sultan Selim Caddesi için Sanayi Mahallesi çalışmamız vardır. Gümüşhane Caddesi ve çevresi için Şirintepe bölgesinde hizmet veren elemanlarımız mevcuttur.

ileACİL KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE

İSTANBUL İLAÇ KURYE HİZMETİ AÇILDI

İstanbul içinde ilaç servisimiz başlamıştır. Kırsal Kesimlere teslimat yoktur.  Buraya bağlı ve burada hizmet vermek için gittiğimiz bölge olan bir çok hizmet alanlarımız ve hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır. Çünkü ne kadar motor bir tutku da olsa kimsenin kimsenin hakkına tecavüz etmeye asla hakkı yoktur.  Esentepe, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy semtlerinde ise gene büyük binalarla Avm ler bulunmaktadır. Diğer arka mahalleleri daha sakin bir yapıya sahiptir. 

İSTANBUL ACİL İLAÇ  İLE YANINIZDAYIZ

Eczane değiliz bize ilaç sormak için lütfen aramayın. Acil olarak  İhtiyaç durumunda mutlaka bize geri dönüş yapınız. için arayınız.  Fatih çalışmalarımız  olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim.  Sonuçta bu da bir ulaşım aracıdır. Ve eğlenecekse her kes bu işin pistleri falan var oralarda eğlensinler. Genel olarak iş sahası sanayi olarak değilde, Avm, mağaza sektörü olarak büyüyüp gelişmiştir. Şişli, Osmanbey bölgeleri daha çok tekstil mağazaları olarak hizmet vermektedir. 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI