Aylık arşiv Ekim 2017

ileACİL KURYE

LEVENT KURYE

LEVENT KURYE HİZMETİMİZ ÇALIŞIYOR

Levent Kurye ile kısım kısım olan Levent bölgesi çok kolay. Beşiktaş ve Şişli bölgelerini çok iyi bir şekilde bilmekteyiz. Bazı büyük motor kullanan yüksek motorlu makinelere sahip motor sürücüleri de ama bazıları diyelim. Bu tip insanlarda yollarda trafikte ve tehlikeli yerlerde yarış tutkunlukları yapabiliyor. Kağıthane de Verdiğimiz Güzel Hizmetlerimiz Ve Kağıthane Bölgesinin Tarihteki Yeri. Hizmetlerimiz arasında saymakta olduğumuz servislerimiz sadece bu bölge için geçerli hizmetlerdir. 

LEVENT İLAÇ KURYE 7/24 HİZMET VERİYOR

Levent Kurye bu semtlere çok hızlı ve çabuk hizmet veriyor.Bu bölgedeki müşterilerimiz güven veren müşterilerdir. Şunu da söylemeden edemeyeceğiz. Tabi ki çuvaldızı kendimize iğneyi de başkasına batırıyoruz. Yani kendimizi masum saymıyoruz. Özellikle ehliyetsiz, kasksız ve ne olduğu belli olmayan şikayetçiyiz.  Firmamız daha yeni olmasına rağmen ve burada yüzlerce motorlu olupta rekabetin son derece yüksek olmasına rağmen kısa zaman içerisinde çok büyük ilerlemeler kaydettik.

ileACİL KURYE

ÇELİKTEPE KURYE

ÇELİKTEPE KURYE ÇALIŞMAYA DEVAM

Çeliktepe ve Emniyetevleri hizmet veriyoruz. Ayrıca Gültepe ve Sanayi Mahallesinde de varız. İnsanlar maalesef üzülerek söylemeliyiz ki,  İşte bu duygu ile hareket eden insanlar doyumsuzluğa ölene kadar doymazlar. Bunlar hep böyle gelmiş toplumlardır. Ayrı ayrı hizmet verdiğimiz bölgeler İzmit ve Gebze bölgelerinde ayrı ayrı olarak çalışıp ta hizmet verdiğimiz yerler vardır. Bu yerler özel hizmet alanı için de olsa da sizler için devam ediyoruz.

ÇELİKTEPE ACİL İLAÇ  HİZMET VERİYOR

Bizler Çeliktepe servis olarak tüm bu bölgelere hizmet götürüyoruz. Motorlu olarak seri yolluyoruz. Ve iş o kadar çok ileri gitmiş ki o kadar kalabalık bir toplumda birde erkekler hepsi bir biri ile olmuş ve uzun zaman geçmesine rağmen bundan da bıkmışlar ve yeni erkekler bulmaya ve araştırmaya yüz tutmuşlar ve başka yerlerden bulmaya kalkışmışlar. Kağıthane İlçesi ve Büyükdere caddesi üstünden. Atatürk sanayi  bölgesi Maslak semtindedir. 

ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE HATTI